دیدار شهردار و رئیس شورای شهر باجگیران با سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی

دیدار شهردار و رئیس شورای شهر باجگیران با سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی شهردار باجگیران در دیدار با سرپرست و معاونان سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در خصوص ایجاد زمینه های همکاری و توسعه تعاملات دوجانبه و بهره گیری مطلوب از توان سازمان در جهت کمک به مدیریت شهری و توانمندسازی این شهرداری این شهر مرزی گفتگو کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی، این نشست با حضور محمودرضا فخر سرپرست سازمان با حسینی شهردار و همراهی رئیس شورای اسلامی شهر باجگیران در محل سازمان همیاری برگزار شد. گفتنی است در این نشست ظرفیت‌ها، رسالت‌ها و رویکردهای جدید سازمان همیاری در جهت کمک اثر بخش به توسعه و مدیریت شهری شهرداری‌های استان تشریح شد و نیازمندی‌ها، ظرفتی‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرداری باجگیران برای همکاری و استفاده از توان اقتصادی، بازرگانی، فنی، تخصصی و انجام سرمایه گذاری های مشترک اقتصادمحور با سازمان همیاری مورد بررسی قرار گرفت. همچنین ضمن تاکید بر توسعه تعاملات دوجانبه در همه حوزه های مختلف در خصوص نحوه همراهی و همیاری سازمان با شهرداری و مدیریت شهری باجگیران در جهت کمک به مانع زدایی، بهبود مدیریت و رفع نیازهای شهری و توانمندسازی اقتصادی شهرداری این شهر مرزی بحث و تبادل نظر شد. لازم به ذکر است در این نشست به منظور بهبود نقش آفرینی و اثرگذاری سازمان در حوزه کمک به مدیریت، خدمات دهی و آبادانی هرچه مطلوب تر شهری بر شناسایی زمینه های همکاری، مزیت های اقتصاد شهری و سازوکارهای انجام فعالتی‌های دوجانبه با شهرداری باجگیران و بهره گیری مناسب از توانایی های سازمان همیاری در این حوزه ها تاکید شد.  • منبع خبر:
  • گروه خبری: شهرداری ها
  • تاریخ خبر: 24 آبان 1402
  • تعداد بازدید: 352موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار شرکت ژلاتین آریا شرکت مدیریت معدن همیار انرژی