مدیر عامل سازمان در نشستی با فعالان صنعت ساختمان عنوان کرد:

تشکیل اولین کنسرسیوم صادراتی صنعت ساختمانی توسط سازمان همیاری خراسان رضوی

تشکیل اولین کنسرسیوم صادراتی صنعت ساختمانی توسط سازمان همیاری خراسان رضوی
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در جلسه مشترک با مدیران شرکتها و کارخانجات تولیدکننده محصولات مرتبط با صنعت ساختمان از آمادگی برای کمک به توسعه حوزه بازرگانی خارجی تولیدات داخلی در قالب ایجاد کنسرسیوم مشترک صادراتی یا قبول نمایندگی شرکتها در دیگر کشورها تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، این نشست تخصصی ظهر امروز در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه صنایع ساختمانی مشهد و با حضور محمدرضا تازیکی مدیرعامل، معاونان و مدیران ستادی و شرکتهای سازمان همیاری و تعدادی از مسئولان شرکتها و کارخانجات تولیدی محصولات مرتبط با حوزه صنعت ساختمان برگزار شد.
 
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در این جلسه با اشاره به ظرفیتهای سازمان گفت: به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی زیرمجموعه استانداری توانمندیهای گوناگونی در سازمان وجود دارد که امکان مناسبی را برای تعامل با صاحبان صنایع مختلف ایجاد می کند.
 
وی با اشاره برنامه ریزیهای سازمان برای فعالیت های اقتصادی در کشورهای برزیل، افغانستان، پاکستان و ...، ادامه داد: در این راستا آمادگی داریم در حوزه معرفی و فروش و ایجاد زمینه های مناسب برای حضور تولیدکنندگان داخلی در بازارهای بین المللی کمک کنیم.
 
تازیکی با بیان اینکه هدف ما کمک به توسعه بازرگانی خارجی شرکتهای داخلی است، افزود: این همکاری میتواند در قالب ایجاد نمایندگی های فروش در کشورهای هدف و همچنین کنسرسیوم مشترک صادراتی با سرمایه گذاری صاحبان صنایع مختلف و محوریت سازمان همیاری یا شرکتهای مستعد باشد.
 
وی خاطر نشان کرد: خروجی واقعی نمایشگاه ها باید منجر به اتفاقات جدید در حوزه  اقتصادی شود، سازمان همیاری می تواند نقشی محوری و هماهنگ کننده داشته و حلقه ارتباط را در حوزه صنایع مختلف ایجاد کند./م.ا/۳۱۹۳/  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 26 خرداد 1401
  • تعداد بازدید: 73موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار