در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری استان با مسئولان سازمان مپ مشهد مطرح شد؛

لزوم همکاری دوجانبه بین سازمان های همیاری شهرداری های خراسان رضوی و مپ مشهد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با مسئولان سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد بر لزوم همکاری و درک متقابل بین دو سازمان در جهت خدمات رسانی و کمک هر چه مطلوب تر به حوزه مدیریت شهری این شهر تاکید کرد.

لزوم همکاری دوجانبه بین سازمان های همیاری شهرداری های خراسان رضوی و مپ مشهد مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با مسئولان سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد بر لزوم همکاری و درک متقابل بین دو سازمان در جهت خدمات رسانی و کمک هر چه مطلوب تر به حوزه مدیریت شهری این شهر تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، میثم کرمانی ظهر امروز با مدیرعامل، معاونان و تعدادی از مدیران سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد دیدار و در خصوص همکاری ها و تعاملات مشترک گفتگو کرد.
وی در این دیدار با تاکید بر لزوم ایجاد درک متقابل بین سازمان های فعال در حوزه مدیریت شهری و سازمان همیاری به عنوان پشتیبان این بخش، افزود: با توجه به محدودیتهای که به دلیل نوسات اقتصادی ایجاد می شود در مواقعی باید هماهنگی و همکاری های دوجانبه بیش از گذشته بین سازمان همیاری و سازمانهای وابسته به شهرداریهای استان به ویژه شهرداری مشهد برقرار باشد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به اهمیت فعالیتها حوزه پسماند در شهرهای استان و تقدیر از حضور مسئولان این سازمان، ادامه داد: سازمان همیاری با برخوداری از توان بازرگانی، مالی و ظرفتیهای تخصصی حوزه محیط زیستی و پسماند خود آماده ارائه خدمات در حوزه های مورد نیاز شهرداریها به ویژه سازمان های زیرمجموعه مرتبط با مدیریت شهری استان خواهد بود.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد نیز در این دیدار با ابزار خرسندی و تبریک انتصاب مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریهای استان، افزود: حوزه فعالیتی سازمان مپ و دیگر سازمان های وابسته به شهرداری مشهد به عنوان بزرگترین سهامداران برای سازمان همیاری شهرداریهای استان از اهمیت ویژه برخوردار است چراکه دربخش مدیریت شهری، کلان شهر مشهد بیشترین خدمات را نسبت دیگر شهرداری ها از این نهاد دریافت می کند.
کریمیان با بیان اینکه در مجموع همکاری های مشترک خوبی با سازمان همیاری شهرداری های استان انجام شده، در خصوص برنامه های در دست اقدام با این نهاد، ادامه داد: آغاز به کار دوباره کارخانه بازیافت لاستیک مشهد و تامین ماشین آلات حوزه پسماند در سال جاری از جمله فعالیتهای است که با همکاری و کمک این دستگاه انجام شده است.
وی با تاکید بر رفع برخی موانع در حوزه این همکاری ها و مساعدتهای بیشتر سازمان همیاری در جهت تامین نیازهای سازمان پسماند، ادامه داد: با توجه به اینکه حوزه عمرانی شهرداری و سازمان پسماند بیشترین نیاز را به بحث ماشین آلات دارد، با توجه به شرایط خاص جوی و تفاوت حجم و نوع نیازهای حوزه شهر در فصول مختلف، باید با ارتباط تنگاتنگی که با سازمان همیاری به عنوان تامین کننده ایجاد می شود، این نیازها در زمان مناسبی از سال تامین شوند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد در خصوص محصولات تولید شده در کارخانه بازیافت لاستیک، عنوان کرد: عمده ترین مصرف کننده محصولات این واحد تولید معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد است که باید با سازو کارهایی در حوزه قیمت و افزایش سرعت عمل در تولید شرایط مناسب برای تامین کف پوش ها مصرفی شهر مشهد فراهم شود./م.ا/2116/


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 14 آبان 1398
  • تعداد بازدید: 447