در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری استان با مسئولان اتوبوس رانی مشهد مطرح شد؛

آمادگی سازمان همیاری درجهت رفع موانع و تامین نیازهای اتوبوسرانی مشهد

آمادگی سازمان همیاری درجهت رفع موانع و تامین نیازهای اتوبوسرانی مشهد مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با مسئولان سازمان اتوبوس رانی شهرداری مشهد بر تلاش دوجانبه برای تداوم تعاملات و رفع موانع موجود درجهت تامین نیازهای حوزه حمل و نقل درون شهری این کلانشهر مذهبی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، میثم کرمانی صبح امروز با مدیرعامل، معاونان و برخی مدیران سازمان اتوبوسرانی مشهد دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار با اشاره به آمادگی سازمان همیاری در جهت افزایش مراودات و تعاملات دوجانبه بر لزوم تداوم ارتباط بین دو دستگاه تاکید کرد و افزود: تلاش داریم با نگاه دقیق تر و در نظر گرفتن تمامی جوانب، ضمن تامین نیازهای سازمان اتوبوس رانی به عنوان یکی از بخش های مهم زیر مجموعه شهرداری کلانشهر مشهد و خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان و زائران علی بن موسی الرضا(ع)، از بعد اقتصادی و درآمدی نیز همکاری های موثری داشته باشیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به ظرفیتهای واحد تخصصی ماشین آلات در این نهاد، عنوان کرد: سعی داریم با تعاملات بیشتر و استفاده از توان این واحد ضمن بررسی های علمی و تخصصی، زمینه های کمک و همکاری بیشتر در زمینه خودرویی و ماشین آلات سازمان اتوبوسرانی مشهد و همچنین رفاه و خدمات رسانی بهتر در حوزه حمل و نقل درون شهری را برای شهروندان فراهم کنیم.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد نیز در این جلسه ضمن تبریک انتصاب مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری های استان بر لزوم تداوم و افزایش ارتباطات با این دستگاه به عنوان پشتیبان و حمایت کننده حوزه مدیریت شهری تاکید کرد.
سیدمهدی حسینی پویا با اشاره به ظرفیتها و توانمندیهای بالای و قراردادهای دوجانبه با سازمان همیاری اشاره و بیان کرد: برآیند تعاملات دو سازمان در سالهایی که از ایجاد این نهاد می گذرد مطلوب بوده است و تعاملات خوبی در حوزه خرید، بازسازی و تجهیز اتوبوس ها با سازمان همیاری داشته ایم که خوشبختانه این همکاری ها در نوسازی و بهبود ناوگان اتوبوس رانی و بهبود سیستم حمل و نقل درون شهری مشهد نقش مهمی را داشته است.
وی به لزوم رفع موانع مالی و چالش های موجود در همکاری های مشترک سازمان های اتوبوسرانی و همیاری شهرداریهای استان تاکید و بیان کرد: با توجه پتانسیل های خوب سازمان همیاری در جهت حمایت و پشتیبانی و تامین نیازهای سازمان های مرتبط با حوزه مدیریت شهری، این آمادگی را داریم تا در زمینه های مختلف از توان و ظرفیتهای دیگر این نهاد استفاده کنیم./م.ا/2115/


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 14 آبان 1398
  • تعداد بازدید: 310