عمومی

بهره گیری از ظرفیت دفتر طرح ها و مطالعات شهرداری برای نقش آفرینی بهتر

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل دفتر طرح‌ها و مطالعات فنی و شهری شهرداری مشهد بر لزوم بهره گیری از ظرفیتهای این اداره کل در راستای شناخت مناسب طرح ها و پروژه ها در جهت اثر گذاری مطلوب تر سازمان همیاری در این کلان شهر مذهبی تاکید کرد.

تاریخ : 11 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

بررسی تصویب صورت های مالی سال 1399 شرکتها و موسسات تابعه سازمان همیاری

جلسات مجامع عادی سالانه شرکتها و موسسات تابعه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با حضور معاونان این نهاد و نمایندگان سازمان های خراسان شمالی و جنوبی برگزار شد.

تاریخ : 10 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

مذاکرات شرکت تجارت سازان سازمان همیاری با یک تیم تجاری از روسیه

مدیرعامل شرکت تجارت سازان آویژه آریا از مذاکره با یک تیم تجاری روسی در ادامه فرآیند بازاریابی های بین الملل خود خبر داد.

تاریخ : 10 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

بهره گیری سازمان همیاری از همکاری شهرداری منطقه ۱۰ مشهددر سرمایه گذاری های شهری

در دیدار مدیرعامل، معاون سرمایه گذاری و مدیراملاک سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با شهردار منطقه 10 مشهد بر تعامل و همکاری این شهرداری در جهت فعالیتهای سرمایه گذاری این نهاد تاکید شد.

تاریخ : 9 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

لزوم برگزاری مزایده برای ساماندهی هرچه بهترواحدها و غرفه های گردشگری چالیدره

در نشست هم اندیشی مسئولان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و شرکت گردشگری نمونه چالیدره شرایط و سازوکارهای برگزاری مزایده برای غرفه های تفریحی، ساخت و تجهیز واحدهای اقامتی، وضعیت عملکردی در این ایام کرونا و ... در این مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.

تاریخ : 6 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

استفاده از ظرفیتهای سازمان همیاری در حوزه های فنی و مهندسی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در نشستی با مدیرکل دفتر فنی استانداری بر آمادگی این نهاد در جهت همکاری در حوزه های مختلف مرتبط با مباحث فنی و مهندسی و شهری با این اداره کل تاکید کرد.

تاریخ : 6 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

استفاده ظرفیت سازمان همیاری در موضوعات شهری اولویت شهرداری منطقه 9

در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با شهردار منطقه 9 شهرداری مشهد، بر افزایش تعاملات و بهره گیری از ظرفیتهای این نهاد در حل موضوعات شهری این منطقه تاکید شد.

تاریخ : 6 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

تفاهمنامه سازمان همیاری و بیمه دی به منظور تامین بخشی از ضرورتهای بیمه ای شهرداری ها

مدیر واحد خدمات بیمه ای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به دیدار مدیرعامل این نهاد با مدیر امور شعب بیمه دی استان از مذاکرات انجام شده در راستای عقد تفاهمنامه همکاری با این شرکت بیمه ای به منظور رفع بخشی از نیازهای متنوع و ضرورتهای بیمه ای حوزه شهری و شهرداریها استان خبرداد.

تاریخ : 4 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

هم اندیشی معاونان اداری سازمان همیاری و اداره کل پشتیبانی شهرداری مشهد

در جلسه مشترک معاون اداری مالی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و معاون مدیرکل پشتیبانی شهرداری مشهد، مشکلات، مسائل و سازوکارهای همکاری دو مجموعه مورد بحث و تبادل نظر قرار داده شد.

تاریخ : 3 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی

شورای معاونان و مدیران سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی برگزارشد

در شوای معاونان و مدیران ستادی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی برنامه های حوزه بازرگانی، سرمایه گذاری و اداری و مالی این نهاد مورد بررسی قرار گرفت.

تاریخ : 2 مرداد 1400 گروه خبری : عمومی


موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار

همیار بان همیار بازرگان همیار دانش همیار دیجیتال همیار انرژی همیار گردشگر همیار ماشین همیار محیط همیار پست همیار سلامت همیار سرمایه همیار سازه مشهد بیمه مشهد گوشت معین کالا موتور یار