مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی در پیامی از مردم ایران اسلامی برای حضور در پای صندوق‌های رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی در پیامی از مردم ایران اسلامی برای حضور در پای صندوق‌های رای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی، مدیرعامل این سازمان پیامی صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات ریاست جمهوری عرصه بزرگ مردمسالاری دینی و ترسیم کننده سرنوشت چهار سال آینده کشور عزیزمان ایران است که به برکت انقلاب اسلامی و به قیمت خون پاک شهدای گرانسنگ و ارزشمندمان به امانت سپرده شده است.
این فرصت گرانقدر به آسانی به دست نیامده و وظیفه دینی و ملی هر شهروند ایرانی است که با حضور و مشارکت پرشور در انتخابات، حماسه دیگری آفریده و نقش تاریخی خود را به بهترین شکل ایفا نماید.
باور داریم که حضور هر کدام از ما پای صندوق‌های رای در جهت تقویت قدرت ملی و ساخت پایه‌های ایران قوی، مهم و موثر است و بی‌شک انتخاب اصلح که باید به مبانی این انقلاب و این نظام اعتقاد قلبی و واقعی داشته باشد، امر حیاتی و ضروری برای تداوم الگوی خدمت‌رسانی دولت سیزدهم به شمار می‌رود.
در آستانه چهلمین روز شهادت سیدالشهدای خدمت، حضرت آیت‌الله رئیسی، از ملت بزرگ ایران اسلامی، همکاران خدومم در سازمان بزرگ همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی و همراهان همیشگی مدیریت شهری دعوت می‌کنیم روز جمعه هشتم تیرماه با انتخاب آگاهانه، راه و رسم شهدای عزیز خدمت را زنده نگه داشته و مسیر شکوفایی ایران اسلامی را با رای به نامزد اصلح، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر، کارآمد و آزمون پس داده در میدان های عمل هموار نمایند.

محمودرضا فخر
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی
1403/۴/07


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 7 تیر 1403
  • تعداد بازدید: 174موسسه آموزش تحقیقات و مشاوره شهرداری استان خراسان رضوی مرکز علمی کاربردی شهرداری مشهد شرکت خدمات بیمه ای همیار شرکت نمونه گردشگری چالیدره شرکت مجتمع پایانه های انرژی دوغارون موسسه صنعتی گوشت مشهد شرکت همیاران شمال شرق شرکت همیار سازه توس شرکت همیار زیست گستر پردیسان شرکت تجارت سازان آویژه آریا موسسه توسعه گردشگری هشتیار شرکت ژلاتین آریا شرکت مدیریت معدن همیار انرژی