توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ شهرهای کاشمر، سمیع آباد و تربت حیدریه به ماشین آلات مختلف عمرانی و شهری تجهیز شدند

توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ شهرهای کاشمر، سمیع آباد و تربت حیدریه به ماشین آلات مختلف عمرانی و شهری تجهیز شدند مدیر هماهنگی شهرداریهای استان سازمان همیاری خراسان رضوی از تامین تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و شهری برای شهرداریهای کاشمر، سمیع آباد و تربت حیدریه با استفاده از توان تخصصی واحد ماشین آلات و همچنین ارائه تسهیلات مالی ویژه به این شهرداریها خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، علی متولی طهرانی با با بیان این خبر گفت: این ماشین آلات با توجه نیاز سنجی های تخصصی صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان همیاری و بر اساس درخواستهای شهرداریهای استان، از تولید کنندگان و نمایندگی های داخلی با بهترین کیفیت، قیمت و مشخصات فنی تهیه شده است.
وی ادامه داد: بر این اساس یک دستگاه کامیون کمپرسی برای شهرداری سمیع آباد خریداری شده که در حال تحویل است و به بزودی در ناوگان عمرانی این شهر مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در درآمدزایی برای این شهرداری نیز موثر خواهد بود.

مدیر هماهنگی شهرداریهای سازمان همیاری خراسان رضوی، افزود: همچنین یک دستگاه کامیونت ویژه با کاربری در بخش آتش نشانی برای شهرداری تربت حیدریه تهیه شده که طبق برنامه در حال انجام مقدمات تحویل است و تا چند روز آینده به ظرفیت امدادی و آتش نشانی این شهر اضافه خواهد.
وی بیان کرد: با توجه به لزوم تجهیز تاسیسات تولید بتن غلطکی شهرداری کاشمر، دو دستگاه سیلو 100 تنی ذخیره سیمان نیز تهیه شده که در حال انتقال به این شهر است که قطعا علاوه بر افزایش توان تولید این واحد تولیدی، رشد درآمدزایی را نیز برای حوزه مدیریت شهری در بر خواهد داشت.
طهرانی خاطر نشان کرد: سازمان همیاری در نظر دارد با بررسی نیازها و اولویت های شهرداریهای استان و تاکید بر افزایش بهره وری و درآمدزایی برای حوزه مدیریت شهری، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز این نهادها را با بهترین شرایط تهیه و تامین کند و در این مسیر در حد توان اقتصادی سازمان تسهیلات ویژه ای را به شهرداری های استان ارائه دهد./م.ا/2094/
  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 16 مهر 1398
  • تعداد بازدید: 324