با تلاش سازمان همیاری شهرداریهای استان؛

2 شهرداری خراسان رضوی به ماشین آلات جدید پسماند و آتش نشانی تجهیز شد

2 شهرداری خراسان رضوی به ماشین آلات جدید پسماند و آتش نشانی تجهیز شد مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از تلاش واحد ماشین آلات این سازمان برای تهیه و تامین تجهیزات خودرویی و فنی مورد نیاز شهرداریهای نیشابور و سبزوار در حوزه پسماند و آتش نشانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، میثم کرمانی گفت: این تجهیزات بر اساس نیازسنجی های تخصصی صورت گرفته کارشناسان و توان تخصصی واحد ماشین آلات سازمان همیاری تهیه و به ناوگان ماشین آلات فعال حوزه مدیریت شهری شهرهای نیشابور و سبزوار افزوده شدند.
وی با اشاره به هزینه حدود 20 میلیارد ریالی برای تامین و تجهیز این اقلام، افزود: این ماشین آلات شامل یک دستگاه جاروب مکانیزه برای تجهیز ماشین آلات سازمان پسماند شهرداری سبزوار و یک دستگاه کامیون ده چرخ همراه با نصب تجهیزات آتش نشانی برای استفاده در سازمان آتش نشانی شهرداری نیشابور می باشند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: سازمان همیاری در تامین این ماشین آلات علاوه بر رایزنی و بهره گیری از تولید کنندگان و نمایندگی های داخلی و خارجی شرکتهای برتر این حوزه، تلاش دارد تجهیزات مورد نیاز شهرداریها را با بهترین کیفیت، قیمت و مشخصات فنی تامین کند.
وی به کمک ها و تسهیلات مالی سازمان همیاری به ویژه برای شهرداریهای کم برخوردار استان در جهت تامین، تجهیز و بروزرسانی ناوگان ماشین آلات حوزه شهری استان اشاره و خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال شهرداریهای نیشابور، سمیع آباد، تایباد، تربت حیدریه، کاشمر، رشتخوار، انابد و شهرآباد از خدمات واحد تخصصی ماشین آلات سازمان همیاری در حوزه تامین و بروزرسانی تجهیزات عمرانی، شهری، آتش نشانی و ... بهره مند شده اند./م.ا/2193/
  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 21 بهمن 1398
  • تعداد بازدید: 154