پیام مدیرعامل سازمان همیاری برای حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن

پیام مدیرعامل سازمان همیاری برای حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی از تمامی کارکنان، مدیران و دست اندارکاران سازمان همیاری، شرکتها و موسسات تابعه و شهرداریهای استان برای حضوری حماسی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، میثم کرمانی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی و شهدای گلگون کفن، از همه دست اندرکاران انقلابی و همیشه در صحنه فعال در حوزه مدیریت شهری استان خراسان رضوی برای حضور پرشور در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.
وی در این پیام افزود: دهه مبارک فجر یادآور روزهای پرفروغ از ایثار و تلاش مردان و زنان این سرزمین است که در سایه هدایت های امام راحل در برابر ظلم و ستم طاغوتیان و نظام شاهنشاهی و خون پاک شهدا بذر انقلاب اسلامی را کاشتند و امروز شاهد به ثمر نشستن این ایستادگی ها و رسیدن به استقلال و ایران آزاد و استوار هستیم.
کرمانی ادامه داد: همزمانی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز شهادت سردار پرافتخار سپهبد قاسم سلیمانی اسلام، نماد ایثار و استقامت و نقطه عطف 22 بهمن امسال است و قطعا مردم شریف ایران با تآسی از راه و رسم