به مناسبت هفته نیروی انتظامی توسط مسئولان موسسه صنعتی گوشت مشهد ؛

از همکاری های پاسگاه انتظامی تپه سلام در نظم و امنیت کشتارگاه مشهد تجلیل شد

از همکاری های پاسگاه  انتظامی تپه سلام در نظم و امنیت کشتارگاه مشهد تجلیل شد مدیر و مسئول حراست موسسه صنعتی گوشت مشهد با حضور در پاسگاه انتظامی تپه سلام ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از همکاری های رئیس و کارکنان این در ایجاد نظم و امنیت این مجموعه کشتارگاهی قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، مهندس اسماعیل نورمحمدی روز گذشته به اتفاق جمعی از مدیران و مسئول حراست موسسه صنعتی گوشت مشهد با حضور در پاسگاه تپه سلام، هفته نیروی انتظامی به مسئولان و کارکنان این مجموعه تبریک گفتند.
رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد وی ضمن قدردانی از همکاری های پاسگاه انتظامی تپه سلام در ایجاد نظم و امنیت این مجموعه کشتارگاهی گفت: از آنجائی که مردم ما شایسته خدمت هستند لذا پلیس امروز پاسدار ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی است و سیاست اصلی نیروی انتظامی تعامل و همکاری با مردم و دستگاه های اجرائی در راستای تحقق امنیت و پایداری جامعه می باشد.
وی با ستودن از خدمات مامورین وظیفه شناس پاسگاه تپه سلام در راستای حفظ امنیت کشتارگاه، افزود: حضور پلیس در هرمکانی خصوصا درموسسه صنعتی گوشت مشهد امنیت و آرامش را به همراه دارد و اهمیت سلامت جامعه در تولیدات کشتارگاه صنعتی مشهد و موقعیت استراتژیکی آن بر ضرورت حضور و همراهی نیروی انتظامی در کشتارگاه می افزاید.
حسن آبدار مسئول حراست بازرسی موسسه صنعتی گوشت مشهد نیز ضمن تقدیر از تلاشهای مخلصانه مامورین پاسگاه تپه سلام، گفت: حقیقتا از زمانی که این پاسگاه انتظامی در منطقه تپه سلام تاسیس شده، حضور چشمگیر و سرعت عمل نیروهای این مجموعه، راه ایجاد خیلی از بحرانها و شیطنت ها را مسدود کرده است و این موضوع قابل تقدیر است.
در پایان این دیدار مسئولان کشتارگاه صنعتی مشهد، با اهدای لوح یادبودی از ستوان یکم محمود سالار زاده رئیس پاسگاه تپه سلام به نمایندگی از نیروهای خدوم انتظامی کشور قدردانی کردند./م.ا/2096/