شرکت خدمات بیمه ای همیار

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ تعداد بازدید: ۲۸۸۷

 

مدیرعاملهدی دهقان
 
شماره تماس 051-38761046
شماره فکس 051-37892310
آدرس پستی

 مشهد - بلوار پیروزی، میدان شهید علی مهدوی، نبش دلاوران 7

آدرس وب سایتhamyarhami@hamyari-kh.ir

شـرکت خدمات بیـمه ای همیـار حامی نسیم آسایش

 

 

اهداف:

  • این شرکت با کد 3124  بعنوان یکی از نمایندگی های حقوقی شرکت سهامی بیمه ایران، در سال ۱۳89 فعالیت خود را‌‌‌‌ در زمینه ارائه خدمات بیمه ای آغاز نموده که از سال 1395 توسط سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با هدف ارائه خدمات بیمه ای به واحدهای تابعه، شهرداریهای استان و همچنین عموم مردم خریداری شد و اکنون درچندین شهرستان مختلف توسط کادر فنی مجرب در امر جذب، فروش و پیگیری خسارت نسبت به ارائه خدمات بیمه ای به متقاضیان می پردازند.
  • رسالت شرکت خدمات بیمه ای همیار ایجاد سازمانی رقابت پذیر، متعهد به جامعه و پیشگام در ارائه خدمات متمایز به اشخاص حقیقی و حقوقی برای پوشش خطرها و جبران خسارت ها می باشد.
  • این شرکت قراردادهای بیمه ای و مشاوره ای متعددی با سازمانها، موسسات دولتی و غیر دولتی و همچنین  شرکت های متعدد بازرگانی، خدماتی، مهندسی و مشاور تراز اول در سطح کشور و هزاران بیمه گزار حقیقی و حقوقی را در دست اجرا دارد.
  • ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه مدیریت ریسک و ایمنی در تمامی مراحل شناخت، ارزیابی، تجزیه، تحلیل و تفکیک ریسک در جهت انتخاب مطلوب ترین بیمه نامه ها و ارائه بهترین پوشش بیمه ای همراه با کاهش هزینه های بیمه گذاران نیز از جمله خدماتی است که به صورت تخصصی توسط این شرکت ارائه می شود.
  • شرکت خدمات بیمه ای همیار با توجه به کادر فنی و کارشناسان با تجربه در کلیه مراحل پوشش های بیمه ای و حتی در هنگام پیگیری دریافت خسارت های احتمالی به عنوان مشاوری امین در کناربیمه گذاران می باشد.

 

 

 

گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا