اخبار

بهره گیری از ظرفیتهای فناورانه لازمه ارتقاء مدیریت شهری در خراسان رضوی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در دیدار با رئیس پارک علم و فناوری استان بر لزوم استفاده از ظرفیتهای دوجانبه برای کمک به ارتقاء مدیریت و خدمات رسانی مطلوب در شهرهای مختلف تاکید کرد.

تاریخ : 7 بهمن 1398 گروه خبری : عمومی

حضور 250 نفر از مدیران شهری و شوراهای خراسان رضوی دردوره آموزشی بودجه شهرداری ها

مدیردپارتمان آموزش کوتاه مدت سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی دستور العمل جدید طرز تهیه و تدوین بودجه بودجه 99 شهرداری های کشور با حضور 250 نفر از مدیران و دست اندرکاران حوزه شهری استان درخبر داد.

تاریخ : 7 بهمن 1398 گروه خبری : عمومی

همایش الگوی مثلت اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی برگزار شد

همایش "الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی" با رویکرد دستاوردهای معینهای اقتصاد مقاومتی در یک سال گذشته با حضور رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، استاندار خراسان رضوی، امام جمعه مشهد، رییس‌کل دادگستری استان و ۱۶۳ معین اقتصادی برگزارشد

تاریخ : 6 بهمن 1398 گروه خبری : عمومی

معارفه مدیرعامل جدید شرکت گردشگری چالیدره طرقبه انجام شد

در مراسمی با حضور مسئولان سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی، شورای شهر و شهرداری طرقبه حمید رضا ضیایی رحیمیان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نمونه گردشگری چالیدره یکی از واحدهای تابعه سازمان همیاری معرفی شد.

تاریخ : 3 بهمن 1398 گروه خبری : عمومی

با تلاش همگانی حجم فعالیتهای سازمان همیاری را افزایش خواهیم داد

مدیرعامل سازمان همیاریهای شهرداری خراسان رضوی در نشست صمیمی با کارکنان این نهاد بر تلاش همگانی همه بخش های برای افزایش بهره وری و حجم فعالیتهای این مجموعه بزرگ اقتصادی تاکید کرد.

تاریخ : 2 بهمن 1398 گروه خبری : عمومی

تجهیز مشهد به بلندترین نردبان آتش نشانی در کشور

مدیرعامل سازمان همیاریهای شهرداری خراسان رضوی گفت: دو خودرو پلت‌فرم آتش نشانی مجهز به نردبان ٧٢متری به منظور استفاده در زمان بروز حادثه حریق در ساختمان‌های بلندمرتبه حداکثر تا چند روز آینده وارد مشهد می‌شود.

تاریخ : 1 بهمن 1398 گروه خبری : عمومی

بازدید مدیران دفتراقتصادی استانداری از کشتارگاه صنعتی مشهد

هیئتی از مدیران و مسئولان اداره کل امور هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از سالن های ذبح دام و سایر قسمت های موسسه صنعتی گوشت مشهد بازدید کردند.

تاریخ : 28 دی 1398 گروه خبری : عمومی

تشکیل کارگروه تخصصی سرمایه گذاری تجار افغان با مشارکت سازمان همیاری

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بر آمادگی این سازمان در جهت تشکیل کارگروه تخصصی سرمایه گذاری تجار افغان به منظور رفع موانع و تقویت مراودات و تعاملات اقتصادی بین دو کشور تاکید کرد.

تاریخ : 26 دی 1398 گروه خبری : عمومی

اساس تشکیل سازمان همیاری بر تجمیع منابع برای کمک به مدیریت شهری است

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در جلسه مشترک روسای اسلامی شهرستانها و اعضای شورای اسلامی استان بر لزوم تلاش و جدیت این نهادهای تصمیم ساز در مطرح کردن طرحهای ضروری در حوزه شهری و روستایی برای تصویت و اصلاح قوانین لازم در این بخشها در مجلس شورای اسلامی و هیات دولت تاکید کرد.

تاریخ : 26 دی 1398 گروه خبری : عمومی

انعقاد تفاهم نامه های مشترک شرکتها و موسسات تابعه سازمان همیاری با شهرداری های حوزه گناباد

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی با شهرداران حوزه گناباد بر لزوم توجه شهرداری ها به فعالیت‌های اقتصادی و درآمدزایی پایدار و قرار گرفتن این نهاد ها به عنوان حد واسط سرمایه‌گذاران و دولت تاکید کرد.

تاریخ : 26 دی 1398 گروه خبری : عمومی