نظر سنجی
نظر شما درباره اخبارو محتوای سایت سازمان چیست؟ 
       

اخبار

آخرین اخبار:

حضور مرکز علمی کاربردی سازمان همیاری خراسان رضوی در جشنواره رویش

دستاوردهای و تولیدات علمی پژوهشی مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در اولین جشنواره درون دانشگاهی رویش در مشهد به نمایش گذاشته شده است.

ادامه مطلب
1396/12/6

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی تاکید کرد؛ نقش موثر جامعه مهندسی در کمک به شهرداریها در آبادانی شهرها

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ضمن تبریک روز مهندس به کلیه مهندسان زحمتکش بخش های مختلف این نهاد بر نقش موثر جامعه مهندسان در توسعه و آبادانی شهرهای استان تاکید کرد.

ادامه مطلب
1396/12/5

با حضور کارکنان و مدیران سازمان همیاری انجام شد؛ تجلیل از مدیرعامل و قائم مقام پیشین سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی

در مراسم تجلیل از مدیرعامل و قائم مقام پیشین سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی معاون سرمایه گذاری و برنامه ریزی و تعدادی از مدیران جدید برخی بخش های مختلف این سازمان معرفی شدند.

ادامه مطلب
1396/12/3

با حضور مسئولان استانی؛ مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی معرفی شد

جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با حضور مسوولان استانی، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در استانداری برگزار شد.

ادامه مطلب
1396/12/2

شهردار نوخندان؛ ظرفیتهای گردشگری و معادن نوخندان نیازمند برنامه ریزی است

شهردار نوخندان با اشاره به ظرفیتهای گردشگری، معدن و دامپروری این شهر تاکید کرد: به دنبال جذب سرمایه گذاریهای مشارکتی و ایجاد درآمدهای پایدار در این حوزه به منظور کمک ارتقاء حوزه مدیریت شهری هستیم.

ادامه مطلب
1396/11/23

مدیر کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد تاکید کرد؛ دهه فجر فرصتی مناسب جهت بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی

مدیر کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد اظهار کرد: دهه فجر فرصتی مناسبی است تا با بازخوانی دستاوردهای صنعتی، علمی، فرهنگی و ... انقلاب اسلامی برای خانواده ها و به ویژه جوانان نسل جدید، در مسیر آن قدرتمندانه تر گام برداریم.

ادامه مطلب
1396/11/21

شهردار لطف آباد؛ بزرگترین مجتمع گلخانه ای در لطف آباد احداث می شود

شهردار لطف آباد با اشاره به ظرفیت جمعیتی حدود750 میلیون نفری آسیای میانه به عنوان بازاری مناسب از پیگیری ها برای احداث بزرگترین مجتمع تولید محصولات گلخانه ای در این شهر خبر داد.

ادامه مطلب
1396/11/21

شهردار چناران تاکید کرد؛ سرمایه گذاران از فرصت های بکر چناران غافل نباشند

شهردار چناران اظهار کرد: تردد سالانه 20 میلیون نفر مسافر داخلی و خارجی و فاصله اندک چناران از بهترین تفرجگاه های دیدنی، ظرفیتی مناسبی برای ورود سرمایه گذاران در جهت تبدیل این شهر به یک کانون گردشگری است.

ادامه مطلب
1396/11/19

شهردار باجگیران تاکید کرد؛ باید نگاه ویژه ای به شهرهای مرزی و محروم کشور شود

شهردار باجگیران اظهار کرد: با توجه به نقش بسزای شهروندان مرزنشین در حفظ امنیت کشور باید خارج از هرگونه ضوابط، توجه ویژه ای به شهرهای مرزی و محروم کشور انجام شود.

ادامه مطلب
1396/11/18

با حضور مسئولان سازمان همیاری انجام شد؛ بازدید اعضاءشورای اسلامی شهر از کشتارگاه صنعتی مشهد

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در بازدید از موسسه صنعتی گوشت مشهد از روند ذبح و استحصال دام در کشتارگاه صنعتی این شهر دیدن کردند.

ادامه مطلب
1396/11/14

شهردار درگز تأکید کرد؛ لزوم جذب سرمایه گذار برای احیا چهره بیابانی شهر درگز

شهردار درگز بر لزوم جذب سرمایه گذار در جهت احیای پارکها، تفرجگاه ها و فضاهای سبز و خارج کردن چهره این شهر از حالت بیابانی تاکید کرد.

ادامه مطلب
1396/11/3

مدیر واحد بیمه سازمان همیاری شهرداریهای استان خبر داد؛ ارائه خدمات بیمه ای با تسهیلات ویژه به شهرداری های خراسان رضوی

مدیر عامل شرکت خدمات بیمه ای همیار از راه اندازی 6 دفتر نمایندگی ارائه خدمات بیمه ای در شهرستان های مختلف خراسان رضوی خبر داد.

ادامه مطلب
1396/10/30
/ 66  (تعداد کل رکوردها:781)
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا