یزدان پناه؛ لزوم کمک به ارتقاء شهرداری ها و دهیاری ها در راستای تحقق توسعه پایدار کشور

۱۳۹۷/۴/۱۴ تعداد بازدید: ۲۶۷

مدیرعامل سازمان همیاری شهردار یهای خراسان رضوی ضمن تبریک روز ملی شهرداری و دهیاری، اظهار کرد: باید در جهت تقویت و کمک همه جانبه به شهرداری ها و دهیاری ها برای تحقق هرچه بیشتر توسعه پایدار کشور تلاش شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهردار یهای خراسان رضوی ضمن تبریک روز ملی شهرداری و دهیاری، اظهار کرد: باید در جهت تقویت و کمک همه جانبه به شهرداری ها و دهیاری ها برای تحقق هرچه بیشتر توسعه پایدار کشور تلاش شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد یزدان پناه به مناسبت  فرارسیدن روز ملی شهرداری ها و دهیاری ها این روز را به شهرداران، دهیاران و کارکنان و دست اندرکاران و فعالان این حوزه در سراسرکشور و به ویژه استان خراسان رضوی تبریک گفت.

وی با تقدیر از همت والای این تلاشگران، افزود: شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان نهادهای فعال و خدمتگذار در حوزه توسعه شهری و روستایی از اهمیت بالایی در عرصه های خدماتی، ایجاد رفاه اجتماعی، ارتقاء فرهنگی، رشد اقتصادی و ... کشور برخوردارند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهردار یهای خراسان رضوی با تاکید بر نقش موثر اعضای شوراها و کارکنان زحمتکش شهرداریها و دهیاریها در تامین  بخش اعظمی از نیازهای اجتماعی مردم، بیان کرد: 14 تیرماه فرصت مناسبی است تا از خدمات بی شائبه همکاران خوبمان در شهرها و روستاهای مختلف که  همواره در جهت رفاه هرچه بیشتر شهروندان تلاش می کنند، قدردانی کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار در سطح ملی در گرو پیشرفت و آبادانی شهرها و روستاهای کشور است، ادامه داد: باید ضمن بکار گیری تمامی ظرفیتهای منطقه ای  و ملی، کلیه دستگاههای مرتبط نیز حمایتهای لازم را از شهردارها و دهیاریها داشته باشند تا بتوان از حداکثر توان این بخش مدیریتی در جهت توسعه همه جانبه کشور، بهره برد.

یزدان پناه افزود: سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی نیز در راستای رسالتهای خود آماده است به عنوان یک نهاد خدمتگزار، کلیه ظرفیتهای اقتصادی، علمی، مشاوره ای، پژوهشی، تولیدی، صنعتی، تجاری، گردشگری و عمرانی خود را برای کمک و پشتیبانی این دو نهاد به ویژه شهرداریهای استان به کار ببندد.

وی بر لزوم تقویت تعاملات بین سازمان همیاری و نهادهایی چون شهرداری و دهیاری های استان تاکید و خاطر نشان کرد: سازمان همیاری همانند بازویی قدرتمند از بدنه مدیریتی استان تلاش دارد، در مسیر اجرا و عملیاتی کردن برنامه های زیرساختی و توسعه ای در شهرها و روستاهای خراسان رضوی همراه و پشتیبان شهرداران و همچنین دهیاران باشد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهردار یهای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تحقق چشم اندازهای توسعه ای در خراسان رضوی، تنها با تعامل و همدلی روزافزون مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی امکان پذیر است که امیدواریم شاهد رسیدن به این مهم و ارائه خدمات بهتر به هم استانی های شریفمان در شهرها و روستاهای مختلف و همچنین زائران حریم پر برکت رضوی باشیم./م.ا/1786/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا