گل حقیقی شهر مشهد بارگاه نورانی حضرت رضا(ع) است

۱۳۹۷/۲/۲۳ تعداد بازدید: ۲۵۶

جانباز مشهدی دوران دفاع مقدس گفت: گل حقیقی شهر مشهد بارگاه نورانی و ملکوتی حضرت رضا(ع) می باشد.

جانباز مشهدی دوران دفاع مقدس گفت: گل حقیقی شهر مشهد بارگاه نورانی و ملکوتی حضرت رضا(ع) می باشد.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری های شهرداری های خراسان رضوی، غلامحسین صفایی جانباز قطع نخاع مشهدی با حضور در نمایشگاه گل و گیاه مشهد در شب اختتامیه نمایشگاه اظهار کرد: فقط می توانم بگویم از دیدن نمایشگاه لذت بردم بسیار غرفه آرایی ها و المان ها زیبا بود که باید از تیم مدیریت شهرداری و برگزارکنندگان نمایشگاه تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: در آیات مختلف قرآن از شگفتی طبیعت بسیار یاد شده  که به نظرم همه این زیبایی ها در نمایشگاه گل وگیاه می تواند ما را به خالق هستی نزدیک تر کند و نمایشگاه گل وگیاه یک درس در حوزه خداشناسی است.

جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس با بیان اینکه گل حقیقی شهر مشهد بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) می باشد گفت: المان های از گنبد حضرت رضا (ع) را درغرفه های از مناطق شهرداری مشهد دیدم که بسیار زیبا گل آرایی شده بود که جای تبریک به دست اندر کاران این مناطق دارد.

وی با بیان اینکه گل به شهر مشهد طروات می بخشد عنوان کرد: مردم مشهد فوق العاده به گل و گیاه علاقه دارند و شلوغی این شب پایانی نمایشگاه بخاطر همین مسئله است که دستگاه های که در این حوزه فعالیت دارند وظیفه سنگینی را برای پاسخ به نیازهای مردم در حوزه فضای سبز بر روی دوش دارند./م.ا/1754/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا