پیام تبریک مدیرعامل سازمان همیاری به مناسب روز ارتباطات و روابط عمومی

۱۳۹۸/۲/۲۹ تعداد بازدید: ۱۵۲

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد یزدان پناه فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست اندرکاران این حوزه به ویژه روابط عمومی های دستگاه های اجرایی، شهرداریها، شوراهای اسلامی و ... تبریک گفت و از مدیران روابط عمومی سازمان و شرکتها و موسسات تابعه تقدیر کرد.

وی در این پیام، افزود: نامگذاری  این روز حاکی از اهمیت روابط عمومی به عنوان بخش مهمی از دانش بشری است که با به خدمت گرفتن انواع هنرها و ابزار های رسانه ای و ارتباطی به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بابیان اینکه روابط عمومی هر سازمانی علاوه بر اطلاع رسانی مطلوب به مخاطبان باید در مقابل انتقادات پاسخگو باشد بیان داشت: روابط عمومی ها باید با انعکاس انتقادات و نظرات مخاطبان برون و دورن  سازمان به مسئولان ارشد سازمان و ارائه مشاوره در این خصوص، تهدید ها را به فرصتهایی برای رشد آن مجموعه تبدیل کند.

وی تصریح کرد: توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هر جامعه ای در گرو توجه به افکارعمومی، مردم مداری و اطلاع رسانی، آگاهی بخشی صحیح در جهت افزایش مشارکت عمومی است.

ویخاطر نشان کرد: روابط عمومی به عنوان بخش تاثیرگذار در مراکز اجتماعی، سیاسی، فرهنگی،‌ اقتصادی و ... باید زمینه ساز همبستگی، امید، مشارکت و اعتماد اجتماعی باشد و با اجرای سیاستهای ارتباطی و رسانه ای، تحقق اهداف و موفقیت سازمانها را موجب شود./م.ا/1968/

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا