همزمان با نزدیک شدن به مراسم حج 96؛ ستاد مراسم ذبح دام عید قربان درکشتارگاه مشهد تشکیل شد

۱۳۹۶/۴/۱۴ تعداد بازدید: ۳۱۱

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از تشکیل ستادعیدسعیدقربان و تصمیم گیری درجهت برگزاری هرچه بهتر طرح ذبح رایگان دام ونذورات خیران درکشتارگاه صنعتی مشهد خبر داد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از تشکیل ستادعیدسعیدقربان و تصمیم گیری  درجهت برگزاری هرچه بهتر طرح ذبح رایگان دام ونذورات خیران درکشتارگاه صنعتی مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، دکتر محسن انصاری با اشاره به این خبر و نزدیک شدن اعزام زائرین بیت ا... الحرام، گفت: درسال جاری نیز بااستفاده ازتجربیات یازده ساله موسسه دربرگزاری طرح ذبح رایگان دام درعیدسعیدقربان، برنامه ریزیهای اولیه برای برگزاری باشکوه این مراسم و ارائه خدمات به شهروندان و خیرین را آغاز کرده ایم.

وی افزود: خدمت رسانی به همشهریان و زائریان امام رضا (ع) در روز عید قربان به عنوان افتخاری برای کارکنان موسسه صنعتی گوشت مشهد محسوب می شود و امسال نیز تمهیدات خوبی را برای این منظور در نظر گرفته ایم.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد  ادامه داد: در جهت رفاه حال شهروندان وخیران ارجمند، همانند سالهای گذشته علاوه بر ذبح درمحل کشتارگاه با حضور متقاضی، شرایط برای قبول سفارش انجام امور قربانی بصورت تلفنی، حمل رایگان و تحویل لاشه درب منزل  فراهم شده است.

وی افزود: ارائه خدمات ذبح دام در این روز توسط کشتارگاه مشهد برای عموم به صورت رایگان انجام می شود که اما برخی خدمات جانبی همچون بسته بندی که توسط پیمانکار خصوصی صورت میگیرد مشمول هزینه های ناچیزی خواهد بود.

دکتر انصاری ادامه داد: همچنین در صورت تمایل مراجعان و خیران آمادگی برای خرید کلیه آلایش های استحصالی کشتار روزعیدقربان را به قیمت روز توسط کشتارگاه وجود دارد.

دکترانصاری بیان کرد: امیداوریم با امکانات مدرن و بهداشتی و تجربه خوبی که در کشتارگاه مشهد وجود دارد امسال نیز بتوانیم با آماده سازی تعداد قابل توجه دام  مورد نیاز برای عید قربان، خدمات مطلوب در به شهروندان و خیران در این عید بزرگ ارائه دهیم./م.ا/1568/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا