معاون شهردار منطقه10 مشهد خبر داد؛ احداث بوستان موضوعی دانش با همکاری سازمان همیاری خراسان رضوی

۱۳۹۷/۴/۲ تعداد بازدید: ۳۰۱

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 10 مشهد هدف از احداث پارک موضوعی دانش در خیابان نهضت قاسم آباد را معرفی روند تولید انرژی در ادوار تاریخی مختلف با فعالیت بیش از 45 شرکت عنوان کرد.

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 10 مشهد هدف از احداث پارک موضوعی دانش در خیابان نهضت قاسم آباد را معرفی روند تولید انرژی در ادوار تاریخی مختلف با  فعالیت بیش از 45 شرکت عنوان کرد.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، علی خان محمدی در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع گرمایشی و سرمایشی اظهار داشت: نمایشگاه ساختمان فرصت خوبی برای سازمان همیاری شهرداری ها و شهرداری های استان است تا بتوانند با تولیدکنندگان داخلی صنایع ساختمانی آشنا شوند.

وی با بیان این که نمایشگاه صنعت ساختمان در حوزه هوشمندسازی به خوبی فعالیت کرده است، ادامه داد: با توجه به این که شهرداری مشهد و مناطق مختلف آن در راستای هوشمندسازی برنامه های طولانی مدت دارند حضور و بازدید از دست آوردهای هوشمند سازی در این نمایشگاه بسیارمفید و مثمر به ثمر خواهد بود.

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 10 مشهد ضمن اشاره به این که نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارتباط بین بخش خصوصی و دولتی و همچنین تولیدکنندگان داخلی است، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه به همت سازمان همیاری شهرداری ها نشان از اهمیت و توجهی است که این سازمان بزرگ اقتصادی  به حمایت تولیدات داخلی می دهد.

وی افزود: شهرداری منطقه 10 مشهد در حوزه تاسیسات، تکنولوژی و هوشمندسازی با سازمان همیاری شهرداری ها همکاری دارد و از ظرفیتهای این نهاد استفاده میکند.

خان محمدی بااشاره به تعاملات ایجاد شده بین شهرداری منطقه 10 مشهد و بخش خصوصی در حوزه های مختلف عنوان کرد: خوشبختانه با حضور و بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع گرمایشی و سرمایشی ضمن استفاده از فرصتهای ارتباطی ایجاد شده با بخش خصوصی از کالاهای موجود در زمینه تاسیسات ساختمانی و آبیاری نیز در پروژه های شهرداری منطقه استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به ایجاد پارک موضوعی دانش با همکاری سازمان همیاری های شهرداری، شهرداری منطقه 10، دانشگاه فردوسی و پارک علم و فناوری، خاطر نشان ساخت: این پارک علمی تفریحی با هدف آموزش و معرفی روند تولید انرژی و مقولاتی در زمینه فیزیک و شیمی به اقشار مختلف سنی ایجاد شده است و بیش از 45 شرکت در آن فعالیت خواهند کرد.

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه 10 مشهد با اشاره به مراحل پایان احداث پارک موضوعی دانش، تصریح کرد: این یک اقدام جدید در سطح کشور است  که سعی شده است در یک فضای مفرح به صورت عینی و همچنین بهره گیری از المانها  حجیم داشتان تولید انرژی را از ابتدای شناخت انسان تا انرژی های نوین به نمایش گذاشته شود.

وی با بیان این که پنج شرکت از بوستان موضوعی دانش در نمایشگاه صنعت ساختمان شرکت کرده اند، اظهار داشت: خوشبختانه این نمایشگاه که با تلاش قابل تقدیر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی شهرداری های استان برگزار  و مدیریت می شود، فرصت خوبی برای آشنایی با تولیدات دیگر استان ها ایجاد کرده است./م.ا/1779/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا