معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛ نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد در تراز بین المللی برگزار شد

۱۳۹۷/۴/۲ تعداد بازدید: ۲۵۸

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد به لحاظ کیفیت محصولات شرکت کنندگان و برگزاری منظم در تراز بین المللی برگزار شد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد به لحاظ کیفیت محصولات شرکت کنندگان و برگزاری منظم در تراز بین المللی برگزار شد.


به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سعید سعیدیان با بیان اینکه  نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع سرمایشی و گرمایشی مشهد با حضور 250 شرکت، با کیفیت رضایت بخشی برگزار شد، اظهارکرد: در سال تولید ملی برگزاری نمایشگاه های کاربردی و عمرانی در حوزه صنعت ساختمان بسیار می تواند در بازار رکود ساختمان گره گشایی کند.

وی افزود: در مقایسه با نمایشگاه های بین المللی، نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد بسیار افتخار آمیز بود، چرا که با همت سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی این رویداد در تراز بین المللی برگزار شد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با اشاره به آمادگی این سازمان در جهت حمایت از کالاهای ایرانی و کمک به حوزه اقتصاد، عنوان کرد: در این نمایشگاه تولیدات با کیفیتی در حوزه صنعت ساختمانی به نمایش گذاشته شده بود که علاوه بر حمایت از آنها شرایط صادرات به کشورهای اروپایی را نیز داریم.

سعیدیان حضور پیمانکاران ساختمانی در نمایشگاه را در جهت کمک به ساخت و سازهای ایمن موثر دانست، عنوان کرد:  سازمان همیاری سعی دارد به عنوان پل ارتباطی بین پیمانکاران و تولیدکنندگان صنعت ساختمان و فراهم کردن زمینه مناسب برای حضور نهادهای مرتبط با این صنف در نمایشگاه ها، نقش موثرتری را ارتقاء این بخش داشته باشد.

وی افزود: رکود در حوزه ساختمان گره های اقتصاد زیادی را در کشور ایجادکرده است اگر همه مسئولان و مردم در شرایط کنونی به شکل هوشمندانه در صحنه حضور پیدا کنند که یکی از همین صحنه ها حضور پر شور پیمانکاران و تولیدکنندگان داخلی در نمایشگاه های بومی کشور است که می تواند به حوزه اقتصاد مقاومتی بسیار کمک کند./م.ا/1780/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا