معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ افتتاح تنها پارک شهر شهرآباد با کمک سازمان همیاری شهرداریها

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ تعداد بازدید: ۱۸۴

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از همکاری این سازمان در احداث پارک در 4 شهر استان خبر داد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از همکاری این سازمان در احداث پارک در 4 شهر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سعید سعیدیان با بیان این خبر گفت: بوستان شهدای گمنام شهرآباد یکی از شهرهای تابعه شهرستان بردسکن روز گذشته با حضور میرزایی معاون اقتصادی استاندار، نجفی شهردار، اعضای شورای شهر، مسئولان و خانوادهای معظم شهدای، ایثارگران و شهروندان این شهرستان افتتاح شد.

وی افزود: این بوستان تنها پارک شهر شهرآباد و یکی از زیباترین بوستانهای استان است که با اعتباری حدود 750 میلیون تومان و در وسعتی به مساحت 7 هزار متر مربع ساخته شده است.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به دستور استانداری خراسان رضوی این پارک با حمایت و همکاری سازمان همیاری شهرداریهای استان و تامین تجهیزات و اقلام پارکی مختلف به مبلغ 200 میلیون تومان به صورت کمک و همیاری بلاعوض به شهرداری احداث شده است.

وی با بیان اینکه به زودی 3 پارک دیگر با مشارکت سازمان همیاری در شهرهای مختلف استان به بهره برداری خواهد رسید، خاطر نشان کرد: علاوه بر این پارک، همکاری درتجهیز پارک های شهرهای نصرآباد، آحمداباد صولت و بار نیز با شهردارهای این شهرهای کم برخودار که تاکنون هیچ فضای پارکی برای استفاده شهوندانشان نداشته اند، نیز در دستور کار سازمان قرار دارد که به زودی شاهد افتتاح آنها نیز خواهیم بود./م.ا/1908/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا