معاون بازرگانی سازمان همیاری خراسان رضوی خبر داد؛ تجهیز شهرداریهای خراسان رضوی به انواع ماشین آلات سنگین حوزه شهری

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ تعداد بازدید: ۱۴۳

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از خرید و تحویل ماشین آلات و دستگاه های سبک و سنگین مورد استفاده در حوزه مدیریت شهری برای تعدادی از شهرداریهای متقاضی در استان خبرداد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از خرید و تحویل ماشین آلات و دستگاه های سبک و سنگین مورد استفاده در حوزه مدیریت شهری برای تعدادی از شهرداریهای متقاضی در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سعید سعیدیان گفت: با برنامه ریزیها و نیازسنجی های صورت گرفته توسط کارشناسان فنی معاونت بازرگانی سازمان همیاری، تلاش می کنیم به صورت تخصصی نیازهای شهرداریهای استان به دستگاه ها،  ماشین آلات و خودروهای سبک و سنگین حوزه شهری را بررسی و تامین کنیم.

وی افزود: در همین راستا در سال جاری تامین نیاز تعدادی از شهرداریهای استان به ماشین آلات سنگین عمرانی و شهرسازی از قبیل مینی لودر، لودر، کامیونت، دستگاه سنگ شکن،تولید قطعات بتنی، سیمی تریلر، بچینگ و ... در دستور کار سازمان همیاری قرار گرفت.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به اوضاع خاص اقتصادی کشور و نواسانات بازار، رایزنی ها و تلاشهای بسیاری توسط کارشناسان سازمان درجهت اخذ تخفیف از تولیدکنندگان انجام شد که این اقدامات، میزان قابل توجهی صرفه جویی در هزینه کرد شهرداریها برای تامین ماشین آلات حوزه شهری در برداشته است.

وی با اشاره به اقدامات سازمان همیاری در جهت تامین ماشین آلات جدید و همچنین بروز رسانی، اورهال و جایگزینی ماشین آلات فرسوده شهرداریها، تصریح کرد: تعداد ۲۷ دستگاه انواع خودرو سبک و سنگین، ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز در امور شهری با مبلغی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال خریداری شد و با تعامل خوبی که با تولیدکنندگان صورت گرفته، در مجموع حدود ۲۴ میلیارد ریال صرفه جویی برای شهرداریهای استان به همراه داشت.

سعیدیان خاطرنشان کرد: با عملکرد قابل قبول واحد ماشین آلات معاونت بازرگانی سازمان همیاری در تامین نیاز شهرداریها و تعاملات خوبی که با شرکتهای داخلی و خارجی ایجاد شده است، مدیران شهری میتوانند از ظرفیت مشاوره ای متخصصان ما در خرید، فروش، تعمیر، نگهداری، تعویض، ارتقاء، تغییر کاربری و ... برای ماشین آلات سبک و سنگین مورد استفاده در شهرهای استان، بهره لازم را ببرند.

کارشناس مسئول ماشین آلات معاونت بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی نیز در خصوص ظرفیتهای این بخش، اظهار داشت: با توجه به اهمیت نقش ماشین آلات و خودروهای سبک و سنگین در مدیریت شهری، باید پیش از هر اقدامی در خرید، شاخصه های مختلفی را در این زمینه مورد توجه قرار داد.

ابوالقاسم جوان ادامه داد: با توجه به تجربه، تخصص و توان اقتصادی و فنی موجود در حوزه ماشین آلات سازمان همیاری، این آمادگی را داریم تا مشاوره های لازم را قبل از خرید، فروش، تعمیر، ارتقا و تغییر کاربری ماشین آلات و دستگاه های مختلف حوزه شهری در کلیه زمینه ها به مدیران شهری استان ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: قطعا بررسی پارامترهای مختلف از جمله میزان کارایی یک دستگاه خاص در شهرهای مختلف، نوع سوخت، میزان دسترسی به قطعات یدکی، شرایط جوی و جغرافیایی، وسعت شهر، نوع معابر شهری، قابلیت درآمدزایی و ... می تواند نقش مهمی در تصمیم گیری یک مدیر شهری در انتخاب و یا عدم انتخاب ماشین آلات مورد نیاز درشهر خود داشته باشد که سازمان همیاری میتواند در این حوزه همکاری های تخصصی لازم را با شهرداران داشته باشد./م.ا/۱۹۳1/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا