مدیر کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد تاکید کرد؛ دهه فجر فرصتی مناسب جهت بازخوانی دستاوردهای انقلاب اسلامی

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ تعداد بازدید: ۲۹۰

مدیر کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد اظهار کرد: دهه فجر فرصتی مناسبی است تا با بازخوانی دستاوردهای صنعتی، علمی، فرهنگی و ... انقلاب اسلامی برای خانواده ها و به ویژه جوانان نسل جدید، در مسیر آن قدرتمندانه تر گام برداریم.

مدیر کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد اظهار کرد: دهه فجر فرصتی مناسبی است تا با بازخوانی دستاوردهای صنعتی، علمی، فرهنگی و ... انقلاب اسلامی برای خانواده ها و به ویژه جوانان نسل جدید، در مسیر آن قدرتمندانه تر گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، اسماعیل نورمحمدی در بازدید از نمایشگاه دهه فجرکه به همین مناسبت در کشتارگاه صنعتی مشهد دایر است با تبریک این ایام گفت: از آنجائی که دهه فجر از ایام مهم و سرنوشت ساز و از نقطه‌های عطف تاریخ کشور است، می طلبد که این فرصت را بزرگ بدانیم و لحظات آن را غنیمت شماریم.

وی افزود: این روزها فرصت مناسبی است که اهداف، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب بازخوانی شود، پیشرفت های مختلف به ویژه در حوزه صنعت ازجمله آثار ملموسی است گه در این دوران برای آن تلاش شده است که قطعا این دستاوردها نافی مشکلات نمی باشد و باید برای رسیدن به نقطه مطلوب باید بر تلاشمان بیافزاییم.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ادامه داد: خوشبختانه در چند سال پس از انقلاب علاوه بر تلاش برای کسب دستاوردهای صنعتی، در حوزه تعالی ارزش های دینی، ترویج اخلاق اسلامی، ارتقاء سطح علمی و فرهنگ عمومی، ارتقاء  امنیت و... در جامعه تلاش های بسیاری صورت گرفته است و این نشان از قدرت و عظمتی که ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه رموز ماندگاری این انقلاب، وحدت و تبیعیت از ولایت است، بیان کرد: حفظ و بهبود دستاوردهای انقلاب اسلامی، تنها در سایه تفاهم و تلاش بیشتر امکان پذیر است.

نورمحمدی به خدمات قابل توجه این واحد صنعتی کشتارگاهی در چند سال اخیر به شهروندان، تصریح کرد: لذا ما نیز در موسسه صنعتی گوشت مشهد به عنوان بخش کوچکی از تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی تمامی سعی خود را در تحقق رسالتی که بر دوش داریم با افزایش و ارتقا کیفی و کمی تولیدات و خدمات رسانی به به مجاوران وزائران امام رضا (ع) انجام خواهیم داد.

 

گفتنی است نمایشگاه عکس، پوستر و کتاب به مناسبت دهه مبارک فجر درموسسه صنعتی گوشت مشهد برپا  وهمه روزه از ساعت 6:30 بامداد تا پایان وقت اداری پذیرای بازدیدکنندگان و مراجعان به این واحد صنعتی خواهد بود./م.ا/1694/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا