مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد؛ با واردات دام و تعدیل قیمت گوشت، مردم مشکلی برای نوروز نخواهند داشت

۱۳۹۷/۱۲/۱۵ تعداد بازدید: ۱۲۱

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد اظهار کرد: مردم مطمئن باشند، بزودی با واردات دام زنده،تعدیل قیمت گوشت و خدمات بهداشتی ذبح دام در کشتارگاه مشهد مشکلی درایام عید نخواهند داشت.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد اظهار کرد: مردم مطمئن باشند، بزودی با واردات دام زنده،تعدیل قیمت گوشت و خدمات بهداشتی ذبح دام در کشتارگاه مشهد مشکلی درایام عید نخواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، اسماعیل نورمحمدی درآستانه سال جدید با اشاره به تمهیدات اندیشیده این موسسه به منظور ارائه خدمات ذبح و تامین گوشت مورد نیاز ایام نوروز ۹۸، گفت: معتقدیم که خدمت به زائران امام هشتم (ع) محدود به حریم حرم مطهر نیست، بلکه حریم رضوی در تمام شهر مشهد گسترده است، لذا برای رفاه حال شهروندان و زائران و تامین نیاز شهر به گوشت و محصولات گوشتی، آمادگی افزایش شیفت های خدمات رسانی به 3 نوبت را درکشتارگاه داریم.

وی به اقدامات انجام شده در جهت بهینه سازی و نوسازی تجهیزات و تاسیسات موسسه صنعتی گوشت مشهد اشاره کرد و ادامه داد: این امر که با مساعدت های دامپزشکی استان، شبکه بهداشت مشهد و نیز با تلاش های خستگی ناپذیر پرسنل خدوم موسسه صورت گرفته است، بهبود تولید و افزایش کمی وکیفی محصولات تولیدی این مجموعه را به دنبال داشته است.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد با اعلام آمادگی درجهت بکارگیری تمام توان این موسسه در بخش های مختلف به ویژه واردات دام زنده، افزود: با همکاری پرسنل و کمک دامپزشکی همه تلاش خود را به کارخواهیم گرفت تا شهروندان مشهدی و زائران علی بن موسی (ع) هیچگونه نگرانی از بابت کمبود گوشت قرمز درایام عید نوروز احساس نکنند.

وی در خصوص عوامل تاثیر گذار بر افزایش قیمت گوشت، عنوان کرد: علیرغم افزایش هزینه های جاری کشتارگاه، افزایش دستمزدها و دشواری هایی که موسسه با آن مواجه است، به منظور جهت رفاه حال مراجعان در سال جاری هیچگونه افزایش قیمتی در ارائه خدمات ذبح و استحصالات جانبی دام در کشتارگاه مشهد نداشته ایم و متاسفانه برخی از گرانی های گوشت، جنبه روانی داشته و برخی هم به سوء استفاده های بعضی از دلالان بر می گردد.

نورمحمدی واردات دام زنده را راهکاری برای کاهش قیمت گوشت عنوان و تصریح کرد: این امر می تواند درتعدیل قیمت گوشت بسیار موثرباشد که در همین راستا جلسات هماهنگی با مسئولین استان برای واردات دام از کشورهای همسایه صورت گرفته که به زودی انجام خواهد شد.

وی درمورد برخی شائبه ها درمورد گوشت های آلوده وارداتی، گفت: از آنجائی که کشتارگاه صنعتی مشهد به عنوان یکی از واحدهای تابعه سازمان همیاری شهرداریها، خصوصی به شمار نمی رود، لذا کنترل های لازم بر تمامی محصولات تولیدی و استحصالی و نیز اقدامات انجام شده در این مجموعه به طور کامل زیر نظر مسئولان دامپزشکی استان صورت می گیرد.

رئیس کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد همچنین ادامه داد: به هیچ عنوان وجود هیچگونه محصول آلوده ای با برند "موسسه صنعتی گوشت" مشهد و یا "مارلیک" تاکنون گزارش نشده است، لذا به مصرف کنندگان عزیز اطمینان می دهیم که با خاطری آسوده محصولات این موسسه را خریداری و مصرف کنند.

وی درخاتمه تاکید کرد: شهروندان می بایست گوشت و م استحصالات خوراکی دام از جمله جگر، کله پاچه، سیرابی و ... را با برند های یاد شده و مهر و برچسب های ویژه موردتایید از مراکز معتبر خریداری کنند./م.ا/1922/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا