مدیر موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای استان؛ دوره های آموزشی ویژه تامین کنندگان و پیمانکاران شهرداریهادر مشهد برگزار می شود

۱۳۹۶/۸/۳ تعداد بازدید: ۳۰۰

مدیر موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای خراسان رضوی از برگزاری اولین دوره کارگاه های آموزشی کنترل پروژه با رویکرد مدیریت شهری ویژه پیمانکاران و تامین کنندگان خدمات و تجهیزات مورد نیاز شهرداریها خبر داد.

مدیر موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای خراسان رضوی از برگزاری اولین دوره کارگاه های آموزشی  کنترل پروژه با رویکرد مدیریت شهری ویژه پیمانکاران و تامین کنندگان خدمات و تجهیزات مورد نیاز شهرداریها خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سید مصطفی رضوی با بیان این خبر گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با شهرداری مشهد، اولین دوره کارگاه های آموزشی کنترل پروژه با رویکرد مدیریت شهری از امروز 3 آبان ماه به مدت دو روز در سالن اجتماعات موسسه آموزش و مشاوره شهرداریهای استان برگزار می شود.

وی افزود: در این دوره آموزشی کلیه پیمانکاران، مشاوران و تامین کنندگان خدمات و تجهیزات مورد نیاز شهرداری ها حضور دارند و با سامانه جدیدتامین کنندگان، نرم افزارهای کنترل پروژه، استانداردهای مدیریت پروژه و فرآینده های برون سپاری شهرداری آشنا می شوند.

مدیر موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداریهای خراسان ادامه داد:  دوره آموزشی نیز با عنوان کارگاه آموزشی سامانه مبصا ویژه پیمانکاران و تأمین کنندگان شهرداری برنامه ریزی شده است که در روز های 10 و 11 آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این دوره های آموزشی به صورت عملی و نظری هرکدام به مدت 8 ساعت در نظر گرفته شده که پیش بینی می شود حدود 2000 شرکت کننده در آن حضور یابند. /م.ا/1643/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا