مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛ مهمترین دستاورد نمایشگاه خدمات شهری، آگاهی از نیازهای شهرهای مختلف بود

۱۳۹۷/۷/۱۵ تعداد بازدید: ۳۳۷

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای نمایشگاه، آگاهی از نیازها و ظرفیت های شهرهای مختلف بود.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای نمایشگاه، آگاهی از نیازها و ظرفیت های شهرهای مختلف بود.

 به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد یزدان پناه در روز پایانی نهمین نمایشگاه توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، به جمع بندی کمی و کیفی نمایشگاه پرداخت و اظهار کرد: در برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داشتیم شرکت های بیشتری در نمایشگاه حضور یابند و خدمات متنوع و مختلفی بر اساس موضوعات روز شهرداری ها و نیازهای شهرهای کوچک و بزرگ، مطابق با سلیقه همه شهرها ارائه شود که با توجه به محدودیهای موجود، این امکان فراهم نشد.

وی با اشاره به فضای ایجاد شده برای تعامل بین مدیران شهری از سراسر کشور و دست اندرکاران ارائه خدمات و تولیدکنندگان تجهیزات مورد نیاز شهرداریها، افزود: اما مهمترین دستاورد این نمایشگاه نشست هایی با شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی دیگر شهرها بود که منجر به پی بردن نیازها و ظرفیت های آنها شد.

 مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی  ادامه داد: قطعا در برنامه های آینده سازمان، موضوعات و دغدغه هایی که در این نمایشگاه با شهرداران در میان گذاشته شد را در دستور کار قرار می دهیم تا در راستای برنامه های مدیران شهری در کنارشان به فعالیت بپردازیم و نیازهای بازرگانی، علمی، اموزشی، عمرانی و... را پوشش دهیم.

وی تاکید کرد: هدف اصلی ما این است که نیازهای شهرداری ها را بشناسیم تا به بهترین شکل و آنطور که شایسته شهروندان است، ارایه خدمت کنیم از این رو مدیران شهری سراسر کشور نظرات و انتقادات خود را به سازمان منتقل کنند تا در کنار آنها به چشم اندازهایی که پیش رو داریم دست یابیم و به وظایف و رسالت سازمان در همیاری هرچه بهتر به شهرداران عمل کنیم./م.ا/1840/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا