مدیرواحد عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی؛ امسال شاهددستاوردهای عمرانی خوبی در استان خواهیم بود

۱۳۹۷/۵/۱۳ تعداد بازدید: ۳۰۱

مدیرعامل شرکت همیار سازه توس وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از اجرای پروژه ها عمرانی و دستاوردهای ارزشمند این حوزه در شهرهای مختلف استان به ویژه کلان شهر مشهد در سال جاری خبر داد.

مدیرعامل شرکت همیار سازه توس وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از اجرای پروژه ها عمرانی و دستاوردهای ارزشمند این حوزه در شهرهای مختلف استان به ویژه کلان شهر مشهد در سال جاری خبر داد.

محمدرضا پرهیخته پور در گفتگو با روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، در خصوص معرفی شرکت همیار سازه توس به عنوان واحد عمرانی سازمان همیاری،گفت: این شرکت به عنوان مجری پروژه‌هایی در بخش ابنیه، راه، تأسیسات و ...، در 1383  تاسیس شده است و تاکنون بیش از 60 پروژه شاخص عمرانی را با بهترین کیفیت به پایان رسانده و یا درحال اجرای آنها می باشد.

وی افزود: این شرکت  با توجه به سابقه خوب خود از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، موفق به اخذ رتبه 2 در رشته ابنیه، رتبه 3 در زمینه راه و ترابری، رتبه 4 رشته تأسیسات و تجهیزات، رتبه 5 در بخش کشاورزی وآب  شده است.

مدیرعامل شرکت همیار سازه توس با اشاره به عضویت این شرکت در انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی، عنوان کرد: شرکت ما با برخورداری از کادر اجرایی، تجهیزات و نیروهای متخصص در حوزه عمرانی، همواره تلاش می کند همیار شهرداریها در پروژه های شهری شهرهای مختلف استان به ویژه کلان شهر مشهد باشد.

وی افزود: بر این اساس از ابتدای سال جاری تاکنون تلاش کرده ایم در پروژه های عمرانی شهر مشهد که بیشتر کارایی عمومی دارند و تکمیل و اجرای آنها بهره مندی عموم مردم، تسهیل در حمل و نقل شهری و رفاه شهروندان را در پی خواهند داشت، ورود پیدا کنیم و همیار شهرداری مشهد باشیم.

پرهیخته پور بیان کرد: پارکینک طبقاتی مجد که چندین سال به صورت ناتمام رها شده بود و پایانه و پارکینک زیر سطحی آزادی، پروژه هایی هستند که باعث می شوند بارترافیکی زیادی از خیابان های اطراف کم شود و رفاه بیشتری برای شهروندان در عبور و مرور ایجاد کند.

وی به کمبود نقدینگی شهرداریها اشاره و بیان کرد: تلاش کرده ایم با انعطاف مالی خوبی به صورت غیرنقد و تهاتر با شهرداری مشهد در اجرای پروژه های مختلف وارد تعامل شویم تا از این حیث نیز کمک حال آنان باشیم.

مدیر واحد عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بیان کرد: پروژه های آبرسانی، جداسازی آب شرب از غیر شرب و احداث بخشی از فضای سبز حاشیه بلوارهای زکریا و نماز نیز پروژه های دیگر است که در سال جاری توسط شرکت همیار سازه به سفارش شهرداری مشهد در حال تکمیل شدن است که بخش بلوار نماز آن به زودی افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه دستاورد های عمرانی خوبی را با تلاش مجموعه استانداری، شهرداریهای استان و واحد عمرانی سازمان همیاری در سال 97 شاهد هستیم، خاطر نشان کرد: درسال جاری پروژه هایی نیز در شهرستانهای مختلف داشتیم که می توان به اجرای عملیات احداث فاز یک شهرک حمل و نقل خواف با بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی اشاره کرد.

پرهیخته پور بااشاره به تجربیات خوب شرکت همیار سازه در احداث پروژه های ورزشی، بیان کرد: پروژه های دیگر نیز از جمله عملیات احداث پیست استاندارد و تخصصی اتومبیلرانی مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) مشهد را به سفارش اداره کل و رزش و جوانان استان را به عنوان برنامه های بعدی شرکت وارد مذاکره شده ایم که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی در خصوص برنامه های آتی شرکت در حوزه شهرستانها، اضافه کرد: در این بخش تاکنون پروژه های خوبی را اجرا کرده ایم اما بنای شرکت همیار سازه با چنین گرید بالایی در بخش های مختلف،  ورود و همیاری در پروژ هایی است که امکان استفاده از توان عمرانی شرکت های بومی آن شهرستان وجود ندارد و یا اینکه حضور ما در سرعت و کیفیت آن پروژه تاثیرگذاری فراوانی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت همیار سازه توس وابسته به سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی بیان داشت: متاسفانه تاکنون تلاش چندانی برای معرفی و صدور ظرفیتها و تکنولوژی فنی و تخصصی این شرکت توانمند عمرانی به کشور های دیگر انجام نشده است که به عنوان یک چشم انداز سعی داریم در آینده نزدیک در بخش صادرات تکنولوژی عمرانی و مهندسی شرکت وارد شویم.

وی تصریح کرد: دیدگاه مدیران شهری، مجموعه شهرداری های استان به ویژه شهرداری مشهد تامین حداکثری آسایش مردم و شهرندان است که ما نیز تلاش داریم به عنوان یک شرکت عمرانی تخصصی در این حوزه همیار و همکار دست اندرکاران مدیریت شهری استان و کلان شهرمذهبی مشهد باشیم./م.ا/1794/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا