مدیرهماهنگی امور شهرداریهای سازمان همیاری؛ همکاری سازمان همیاری با شهرداری مشهد درایجاد غرفه های توزیع گل

۱۳۹۶/۴/۲۲ تعداد بازدید: ۳۷۰

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری از همکاری با معاونت خدمات و محیط زیست شهرداری در ایجادغرفه های فروش گل در سطح شهر خبر داد.

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری از همکاری با معاونت خدمات و محیط زیست شهرداری در ایجادغرفه های فروش گل در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، مهدی جهانی با اشاره به جلسه مشترک روز گذشته مدیرعامل و معاون بازرگانی سازمان همیاری با دکتر خلیل الله کاظمی معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در این جلسه تلاش می شود با بهره گیری از توان تخصصی سازمان، در طرح ایجاد غرفه های فروش گل در شطح شهر با شهرداری مشهد همکاری کنیم.

وی با اشاره به رسالتهای تعریف شده برای واحد های مختلف سازمان در جهت کمک به شهرداری ها عنوان کرد: همکاری های تعریف شده برای سازمان همیاری در پرژوه غرفه های گل فروشی در بخش پژوهش، جانمایی، مطالعات اقتصادی و اجرایی است.

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری، بیان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده توسط معاونت خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد، قراراست این غرفه های فروش و عرضه گل به صورت متحدالشکل در جهت ایحاد طراوت وشادابی جامعه و ترغیب شهروندان به زیباسازی منازل، مکان های مسکونی در معابر و پارکهای سطح شهر احداث شود.

وی خاطر نشان کرد: سازمان همیاری شهرداری های استان در راستای بهره مندی از توان حداکثری بومی در اجرای این طرح علاوه بر بهره گیری از بخش خصوصی از ظرفیتهای پژوهشی و علمی موسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی به عنوان یکی از واحدهای زیرمجموعه خود، استفاده خواهد کرد./م.ا/1574/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا