مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های استان خبرداد؛ تفاهم نامه همکاری علمی با مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد

۱۳۹۶/۴/۱۷ تعداد بازدید: ۳۶۲

مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی از عقد تفاهم نامه با مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد در جهت توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، فناوری و آموزشی با این نهاد خبرداد.

مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی از عقد تفاهم نامه با مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد در جهت توسعه همکاری های علمی، پژوهشی، فناوری و آموزشی با این نهاد خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، دکتر سید مصطفی رضوی با بیان این خبر، گفت: بر اساس این تفاهم نامه اجرای پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی این نهاد و برگزاری دوره های آموزشی مشترک برای اعضای شورای شهر و مدیران شهری در دستور کار موسسه قرار گرفته است.

وی افزود: تدوین تقویم آموزشی برای اعضای جدید شورای شهر مشهد بر اساس نیاز این اعضای به موضوعات مختلف از جمله قوانین و مقررات و... نیز از دیگر مفاد این تفاهم نامه  است که بصورت مشترک برنامه ریزی خواهدشد.

مدیرموسسه تحقیقات، آموزش و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به توان بالای هر دو مجموعه در حوزه های مختلف، استفاده از امکانات مشترک دو طرف نظیر کارگاه ها، آزمایشگاه ها، فضاهای فیزیکی و برنامه ریزی سفرهای تحقیقاتی مشترک نیز در این تفاهم نامه لحاظ شده است.

وی افزود: موسسه تحقیقات و آموزش شهرداریهای خراسان رضوی با برخوداری از توان علمی  تخصص اساتید بومی، منطقه ای و ملی و بیش از  یک دهه تجربه در حوز های پژوهشی و آموزش مدیران شهری، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری، ...این آمادگی را دارد تا در جهت رشدو ارتقاء علمی در حوزه مدیریت شهری با شوراهای اسلامی و شهرداری های شهر های مختلف همکاری کند.

رضوی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای اعضای شورای شهرو شهردار های سراسر استان و همچنین چندین طرح پژوهشی موفق به سفارش شهرداری و شورای اسلامی مشهد و دیگر شهرداری های استان، خاطرنشان کرد: ظرفیتهای خوبی در موسسه تحقیقات و آموزش شهرداری های خراسان رضوی وجود دارد که می تواند در انجام امور پژوهشی و آموزشی سایر نهادهای دولتی و غیر دولتی در سطح استان راهگشا باشد. /م.ا/1570/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا