مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد؛ نمایشگاه گل و گیاه رضایت بخش بود

۱۳۹۷/۲/۲۱ تعداد بازدید: ۷۸۴

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد اظهار کرد: تلاش های متولیان و نهادهای مختلف به ویژه سازمان همیاری در نمایشگاه گل و گیاه رضایت غرفه داران و بازدیدکنندگان را در پی داشت.

 

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد اظهار کرد: تلاش های متولیان و نهادهای مختلف به ویژه سازمان همیاری در نمایشگاه گل و گیاه رضایت غرفه داران و بازدیدکنندگان را در پی داشت.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها خراسان رضوی، هفدهمین نمایشگاه گل وگیاه مشهد با مدیریت  و تلاش سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان متولی، ستاد مرکزی سازمان فضای سبز و پارک ها، مناطق مختلف شهرداری مشهد و حضور تولید کنندگان گل وگیاه از نقاط مختلف کشور و همچنین حضور برخی کشورهای تولید کننده خارجی برگزار شد که با بازدید بی سابقه مردم مشهد همراه بود.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد در نشست تخصصی و پایانی این نمایشگاه که با حضور غرفه داران و نمایندگان نهادهای دست اندرکار برگزار می شد، گفت: خوشحالم پیشنهادات و انتقادات سازنده ای را در جلسه اختتامیه نمایشگاه شنیدم چرا که در برگزاری نمایشگاه های بعدی این نقدها به ما کمک می کند.

وی افزود:خوشبختانه نگاه شهردار مشهد نسبت به فضای گل وگیاه و برگزاری با کیفیت این گونه نمایشگاه ها بسیار مثبت است که این وظیفه ما را در برگزاری نمایشگاه ها سنگین تر می کند.

هوشنگ نژاد  با اشاره به اینکه دیدن گل و گیاه در روح و روان مردم تاثیر مثبت می گذارد، تصریح کرد: تلاش و پیگیری های مجموعه سازمان همیاری شهرداری های استان در برگزاری نمایشگاه گل وگیاه، رضایت غرفه داران و شرکت کنندگان را در پی داشت.

گفتنی است، در این جلسه برخی از غرفه داران و دست اندرکاران به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در پایان از غرفه های برتر با اهدای لوح سپاس قدردانی شد./م.ا/1753/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا