مدیرعامل شرکت همیارسازه توس؛ هدف ما به عنوان بازوی عمرانی سازمان همیاری کمک به توسعه شهرها است

۱۳۹۷/۷/۱۴ تعداد بازدید: ۲۵۶

مدیرعامل شرکت همیارسازه توس گفت: به عنوان بازوی عمرانی سازمان همیاری با کمک به اجرای پروژه های شهری ایجاد زمینه های لازم برای توسعه شهرها را دنبال می کنیم.

مدیرعامل شرکت همیارسازه توس گفت: به عنوان بازوی عمرانی سازمان همیاری با کمک به اجرای پروژه های شهری ایجاد زمینه های لازم برای توسعه شهرها را دنبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدرضا پرهیخته پور در نهمین نمایشگاه توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در خصوص کیفیت و کمیت نمایشگاه امسال اظهار کرد:  تعداد شرکت هایی که در این نمایشگاه حضور یافته اند، به دلیل وضعیت اقتصادی نسبت به سال قبل کاهش یافته است که با رونق گرفتن شرایط اقتصادی امیدواریم در سال آینده شاهد حضور شرکت های بیشتری باشیم.

وی در خصوص شرکت همیارسازه توس، افزود: این شرکت به عنوان بازوی عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای استان، حدود ۲۰ سال است که با رتبه ۲ ابنیه ، ۳ راه، ۴ تاسیسات و ۵ فضای سبز، اجرای بسیاری از پروژه های عمرانی سازمان به ویژه در شهر مقدس مشهد را بر عهده دارد و در تمام این‌ سالها تلاش کرده به بهترین شکل عمل کند.

مدیرعامل شرکت همیارسازه توس ادامه داد: در واقع این شرکت در زمینه پروژه های عمرانی که جز اولویت های شهری محسوب می شود، پیش می رود تا بتواند نیازهای شهرداریها را در این حوزه را برآورده کند. 

وی گفت: سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با در اختیار قرار دادن عملیات مطالعاتی و اجرایی پروژه های شهری به شرکت همیار سازه توس به عنوان بازوی عمرانی خود در جهت ایجاد زمینه های لازم برای توسعه شهری تلاش می کند.

پرهیخته پور با تاکید بر این که سازمان همیاری در حوزه خدمات شهری هرساله با قوت بهتری ورود پیدا می کند، تصریح کرد: با این وجود شهرداری های استان از لحاظ توانمندی از مشهد ضعیف تر عمل می کنند که با ارتباطات درون بخشی می توان این ضعف را کاهش داد.

گفتنی است، غرفه های سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در روز پایانی نهمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری وحمل و نقل و ترافیک از ساعت 16 الی 21 در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد، پذیرایی بازدید کنندگان از سراسر کشور خواهد بود./م.ر/1831/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا