مدیرعامل شرکت نمونه گردشگری چالیدره؛ بازدید بیش از 112 هزار گردشگر از منطقه گردشگری چالیدره در ایام نوروز

۱۳۹۸/۱/۲۱ تعداد بازدید: ۱۲۳

مدیرعامل شرکت نمونه گردشگری چالیدره از استفاده بیش از 112 هزار نفر گردشگر از امکانات تفریحی این مجموعه گردشگری وابسته به سازمان همیاری و شهرداری طرقبه در ایام نوروز 98 خبر داد.

مدیرعامل شرکت نمونه گردشگری چالیدره از استفاده بیش از 112 هزار نفر گردشگر از امکانات تفریحی این مجموعه گردشگری وابسته به سازمان همیاری و شهرداری طرقبه در ایام نوروز 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، محمد علی عبدی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید عنوان کرد: اقدامات خوبی در حوزه های مختلف به ویژه عمرانی برای جذب گردشگر به مجموعه گردشگری نمونه چالیدره در سال گذشته صورت گرفت که خوشبختانه نمود آن با استقبال خوب گردشگران در ایام نوروز به خوبی قابل مشاهده بود.

وی افزود: این اقدامات در حوزه های عمرانی، فضای سبز و تاسیسات همچنین ایجاد چندین غرفه جدید خدماتی از جمله رستوران، دکتر ماهی، کافی شاپ، ساخت نمازخانه و فضاآرایی بخش های مجموعه با نقاشی های محیطی در دو فاز یک و دو صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت نمونه گردشگری چالیدره طرقبه بیان کرد: بر اساس آمارهای ثبت شده علیرغم تعطیلی دو روزه ایام نوروز به دلیل بارندگی های شدید، حدود 112 هزار گردشگر که عمدتا از زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا (ع) بودند از مجموعه بازدید داشتند و حدود 31 هزار خودرو در ایام وارد منطقه چالیدره شد.

عبدی با اشاره به بهره برداری بخش سافاری چالیدره در تابستان امسال عنوان کرد: اقدامات خوبی در مجموعه بزرگ گردشگری چالیدره در حال انجام است که امیدواریم با فعال کردن بخش اقامتی مجموعه بتوانیم علاوه بر ارائه خدمات رفاهی و تفریحی مطلوب تر، افزایش جذب گردشگر در منطقه رانیز شاهد باشیم.

گفتنی است، با توجه به وجود جاذبه های منحصربه فرد این منطقه گردشگری در ایام بهار، برنامه های تلویزیونی مختلفی از جمله برنامه «روز نو، نوروز» برای پخش از شبکه استانی در 12 قسمت،برنامه شهر به شهر به عنوان معرفی منطقه نمونه گردشگری چالیدره از شبکه 2 سیما و مجموعه فیروزه برای پخش از شبکه افق در مجموعه چالیدره ضبط و توسط صدا و سیما برای هم میهنان کشور در ایام نوروز پخش شد./م.ا/۱۹40/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا