مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز مشهد؛ عملکرد سازمان همیاری شهرداری ها در برگزاری نمایشگاه گل و گیاه ستودنی بود

۱۳۹۷/۲/۲۰ تعداد بازدید: ۳۱۳

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: حضور حداکثری شرکتها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی با تنوع محصولات در نمایشگاه گل و گیاه امسال حاکی از تلاش خوب سازمان همیاری شهرداری ها در برگزاری این رویداد بزرگ است.

 

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: حضور حداکثری شرکتها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی با تنوع محصولات در نمایشگاه گل و گیاه امسال حاکی از تلاش خوب سازمان همیاری شهرداری ها در برگزاری این رویداد بزرگ است.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمدرضا سلامی در حاشیه هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد، اظهار داشت: نمایشگاه امسال با توجه به ویژگی های منحصر به فردش، مورد استقبال مردم قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد ادامه داد: هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه از نظر کمی شاهد 40 درصد افزایش و از نظر کیفی ویژگی ها و تفاوت های زیادی با سال های گذشته داشت.

وی با اشاره به اختصاص یک سالن مجزا به تولید کنندگان صنف گل شاخه بریده در نمایشگاه، بیان کرد: حضور شرکت های خارجی از هلند و آلمان در نمایشگاه امسال بستر خوبی برای تعامل و ارتباطات اقتصادی داخلی و خارجی ایجاد کرد.

سلامی با اعلام این که کیفیت گلها و گیاهان عرضه شده در نمایشگاه توسط سازمان جهاد کشاورزی و اتحادیه گل و گیاه به شدت زیر نظر قرار گرفت، گفت: علاوه بر این که شهروندان با اطمینان کامل نسبت به خرید در نمایشگاه اقدام کردند قیمتها بین 10 تا 20 درصد پایین تر ارائه شد.

وی از طراحی 50 تندیس گل به منظور فضاآرایی نمایشگاه خبر داد و افزود: طراحی باغ های کودک، نشاط و مهربانی و همچنین تزیین مسیرهای ورودی شهروندان از دیگر اقداماتی بوده است که برای آرایش فضای نمایشگاه در نظر گرفته شد.

وی ضمن اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی باغداری و دیوارهای سبز در خلال برگزاری هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه بیان کرد: فرصت نمایشگاه گل و گیاه را مغتنم دانستیم تا کلاس های آموزشی و اطلاع رسانی فضای سبز و دیوارهای سبز شهری را در جهت گسترش فضای سبز استان و جلوگیری از آلودگی ها هوا در قالب "نخستین همایش باغداری دیوارهای سبز" برگزار کنیم.

سلامی در خصوص عملکرد سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در برگزاری نمایشگاه امسال، گفت: با توجه به این که سازمان همیاری شهرداری ها تجربه نخست ورود به نمایشگاه گل و گیاه را دارد اما عملکردی رضایت بخشی داشت و به خوبی موفق به مدیریت این رویداد بزرگ شد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه به لحاظ بازاریابی و جذب مخاطب چه از حیث بازدید کننده و چه از حیث شرکت کننده بسیار موفق بود به طوری که بیش از 300 تولیدکننده در قالب 700 غرفه متنوع در آن حضور داشتند و این امر حاکی از تلاش خوب سازمان همیاری شهرداری ها برای برگزاری نمایشگاه است.

گفتنی است،آخرین روز نمایشگاه گل و گیاه مشهد فردا جمعه 21 اردیبهشت ماه از ساعت 11 الی 23  پذیرای بازدیدکنندگان و شهروندان مشهدی خواهد بود./م.ا/1750/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا