مدیرعامل سازمان همیاری شهردایهای استان خبرداد؛ بازدید بیش از ۲۴۰هزار نفر از نمایشگاه فروش بهاره 98 مشهد

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ تعداد بازدید: ۱۵۶

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از استقبال حدود ۲۴۰هزار نفر از نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و فروش بهاره 98 مشهد خبر داد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از استقبال حدود ۲۴۰هزار نفر از نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و فروش بهاره 98 مشهدخبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد یزدان پناه گفت: نمایشگاه فروش بهاره و عرضه مستقیم کالا امسال که از روز 10 اسفندماه در نمایشگاه بین المللی مشهد دایر بود، روز گذشته 17 اسفندماه به پایان رسید.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از نمایشگاه امسال، افزود: بر اساس آمار ثبت شده، بیش از ۲۴۰هزار بازدیدکننده از نمایشگاه فروش بهاره امسال، دیدن کردند که با سازوکارهایی که در قیمت گذاری، ارائه خدمات و رسیدگی به شکایات در این نمایشگاه اجرا شد، تعداد بازدیدکنندگان نسبت به سال گذشته با حدود 20 درصد، افزایش قابل توجهی داشت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با اشاره به استقرار قاضی کشیک تعزیزات در این نمایشگاه عنوان کرد: کالاهای قابل عرضه در نمایشگاه فروش بهاره 98 توسط اتحادیه های صنفی قیمت گذاری شد و در طول نمایشگاه بازرسان مقیم اتاق اصناف و تعزیرات بر آن نظارت کامل داشتند و پاسخگو شکایات بازدیدکنندگان بودند.

وی با اشاره به حضور حدود 1200 غرفه در بیش از ۱۲ هزار مترمربع فضای مفید نمایشگاهی، افزود: غرفه های مختلف این نمایشگاه در زمینه پوشاک، کیف، کفش، مواد غذایی، شیرینی و شکلات، آجیل و خشکبار، شوینده های بهداشتی، مواد پروتئینی، لوازم خانگی، ملزومات منزل، فرش ماشینی و دست بافت، صنایع دستی و... کالاهای خود را با قیمتهای مصوب به شهروندان مشهد عرضه کردند.

یزدان پناه ادامه داد: با هماهنگی استانداری و سازمان صنعت معدن و تجارت استان،کالاهای تنظیم بازار از جمله شکر، روغن نباتی، برنج، تخم مرغ، میوه و ...، نیز به شهروندان در محل نمایشگاه بین المللی مشهد عرضه شد.

وی به برنامه ریزیهای انجام شده برای رفاه حال بازدیدکنندگان نمایشگاه فروش بهاره، عنوان کرد: کلیه غرفه ها و واحد ها بر اساس اصناف مختلف به صورت تفکیک شده جانمایی شدند وتلاش شد تا حد امکان اکثر کالاهای ارائه شده از تولیدات با کیفیت و مرغوب داخلی کشور باشند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با تقدیر از همکاریهای استانداری خراسان رضوی، سازمان های صنعت، معدن و تجارت، جهادکشاورزی، دامپزشکی و تعزیزات حکومتی استان، اداره بهداشت و اتاق اصناف و نمایشگاه بین المللی در برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا مشهد عنوان کرد: خوشبختانه با تلاش تمامی دستگاه های ذی ربط و ارائه کالاهای اساسی، علی رغم شرایط ویژه اقتصای کشور، سطح رضایتمندی شهروندان و غرفه داران از نمایشگاه امسال مطلوب بود، امیدواریم در سالهای آینده نیز بتوانیم با همراهی همه دستگاه مجری خوبی برای این رویداد بزرگ باشیم. /م.ا/1927/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا