مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛ هدف اصلی کشتارگاه صنعتی مشهد خدمات رسانی به زائران و مجاوران رضوی است

۱۳۹۷/۴/۱۲ تعداد بازدید: ۲۷۹

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی دربازدید ازکشتارگاه صنعتی مشهد اظهار کرد: هدف اصلی فعالیت موسسه صنعتی گوشت مشهد خدمات رسانی در حوزه ذبح استحصال دام و تامین گوشت قرمز با کیفیت بهداشتی برای زائران و مجاوران حریم رضوی است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی دربازدید ازکشتارگاه صنعتی مشهد اظهار کرد: هدف اصلی فعالیت موسسه صنعتی گوشت مشهد خدمات رسانی در حوزه ذبح استحصال دام و تامین گوشت قرمز با کیفیت بهداشتی برای زائران و مجاوران حریم رضوی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه صبح امروز12تیرماه به همراه تعدادی از معاونان و مدیران سازمان همیاری با حضور در موسسه صنعتی گوشت مشهد از قسمت های مختلف این کشتارگاه صنعتی و چگونگی روند بازسازی و بهینه سازی سالن ها و تجهیزات آن بازدید کردند.

وی با اشاره به تلاش های مدیران این موسسه صنعتی در جهت ارائه خدمات بهداشتی ذبح و استحصال دام و تولید گوشت قرمز مصرفی شهروندان مشهدی، عنوان کرد: خوشبختانه با تلاش های انجام شده، پیشرفت های خوبی را در حوزه بازسازی و ارتقاء تجهیزات، سالن های ذبح، استحصال و بسته بندی کشتارگاه شاهد هستیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به مذاکرات انجام شده در جهت جلب مشارکت های خارجی و داخلی برای توسعه کشتارگاه مشهد، افزود: مذاکراتی با چند سرمایه گذار در این حوزه صورت گرفته است و پیشنهادهای خود را نیز برای مشارکت در این حوزه  داده ایم که امیدواریم به زودی این موضوع تحقق یابد.

رئیس هیئت امناءموسسه صنعتی گوشت مشهد با تاکید بر رسالت واقعی موسسه در رعایت سلامت تولیدات و امنیت بهداشتی محصولات، ادامه داد: فلسفه وجودی کشتارگاه صنعتی مشهد به عنوان یک واحد اقتصادی وابسته به سازمان همیاری تهیه گوشت با کیفیت بالای بهداشتی به همراه رعایت موازین شرعی و ارائه خدماتی درخور مجاوران و زائران علی بن موسی الرضا(ع) است.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون کلیه فعالیتهای خدماتی و تولیدی کشتارگاه صنعتی مشهد در چارچوب قوانین و بر اساس مجوزها و نظارت نهادهای ذی ربط به خوبی انجام شده است، خاطر نشان کرد: خوشبختانه در چندین سالی که از احداث این کشتارگاه می گذرد، اقدامات موثری در حوزه تامین گوشت بهداشتی و باکیفیت در استان صورت گرفته و این واحد به عنوان کشتارگاه سرآمددر منطقه مطرح است.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد نیز در خصوص انتظاراتش از سازمان همیاری درراستای کمک به پیشرفت امور بهینه سازی کشتارگاه مشهد گفت: خوشبختانه با نگاه مثبت مدیران ارشد سازمان حمایت های خوبی از تفکرات عمرانی واقتصادی موسسه می شود.

اسماعیل نورمحمدی افزود: با توجه به حجم گسترده فعالیت ها در موسسه صنعتی گوشت مشهد، انتظار داریم که سازمان همیاری همچنان به حمایت های مستمر خود در جهت ارتقاء خدمات رسانی به شهروندان، تداوم بخشد.

وی خاطر نشان کرد: موسسه صنعتی گوشت مشهد با ارائه خدمات ذبح و استحصال، بسته بندی و ... بخش عمده ای از گوشت قرمز شهر مشهد را تامین می کند و ازسال گذشته اقدام به بهینه سازی ابنیه و نیز تجهیز تاسیسات خود به فن آوری روز دنیا نموده است./م.ا/1785/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا