مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در دیدار با فرماندارو امام جمعه تربت جام؛ برای همیاری با شهرداریهای شهرستان تربت جام آماده ایم

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ تعداد بازدید: ۲۲۶

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با فرماندار و امام جمعه تربت جام بر آمادگی جهت مشارکت و همکاری با شهرداری های مختلف شهرهای این شهرستان تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در دیدار با فرماندار و امام جمعه تربت جام بر آمادگی جهت مشارکت و همکاری با شهرداری های مختلف شهرهای این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه صبح امروز با حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه، مرتضی حمیدی فرماندار و علی مظفری رییس اداره راه و شهرسازی تربت جام دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با تشریح الویت های سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در شهرستان های تربت جام و تایباد عنوان کرد: برنامه ریزی های سازمان همیاری در شهرستان های مرزی در دو بخش کمک و همیاری به شهرداری های شهرهای مختلف و کارگزاری و ساماندهی طرح سوخت مرزنشیان ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: در بخش سوخت مرزنشنیان از ابتدای امسال 4 مرحله واریز سود به حساب خانوارهای روستاهای مرزنشین انجام شده و به زودی دو مرحله دیگر آن واریز خواهد شد.

وی با اشاره واریز 100 هراز تومان در هر مرحله به حساب حدود 19 هزار خانوار مرزنشین، عنوان کرد: با توجه به نوع فعالیتهای سازمان همیاری به عنوان یک هلدینگ بزرگ اقتصادی آماده ایم تا با همکاری مسئولان شهری در حوزه سرمایه گذاری در شهرستان تربت جام و توانمندسازی شهرداریها مشارکت کنیم.

وی با اشاره به رسالت سازمان در بخش کمک به شهرداریها و تامین نیازمندیهای شهری، عنوان کرد: در این بخش نیز بر اساس وظیفه تلاش میکنیم بازوی شهردایهای مختلف در شهرستان تربت جام به ویژه شهرهای کوچک و کم برخوردار آن باشیم و در جهت رفع نیازهای شهری به تجهیزات، امکانات و لوازم مختلف همکاری کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی افزود: ظرفیتهای خوبی در سازمان همیاری برای کمک به آبادانی شهرها وجود دارد که می توان در قالب برنامه های مشارکتی بر اساس وضعیت و شرایط هر شهر پروژه هایی را تعریف و عملیاتی کرد.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل گستردگی استان خراسان رضوی سازمان همیاری در قبال تامین و رفع نیازهای بیش از 74 شهرداری استان مسئولیت دارد، اما قطعا به عنوان یک نهاد خدمات رسان در کنار تمامی مدیران شهری خواهیم بود./م.ا/1873/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا