مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان تاکید کرد؛ آمادگی سازمان همیاری به عنوان معین اقتصادی برای کمک درتوسعه طرقبه و شاندیز

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ تعداد بازدید: ۲۲۲

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بر آمادگی این نهاد به عنوان معین اقتصادی شهرستان طرقبه شاندیز درجهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصادی این منطقه تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بر آمادگی این نهاد به عنوان معین اقتصادی شهرستان طرقبه شاندیز درجهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصادی این منطقه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه با اشاره به تفاهم نامه این نهاد با استانداری خراسان رضوی و مسئولان شهرستان بینالود مبنی بر انتخاب سازمان همیاری به عنوان معین اقتصادی این شهرستان اظهار کرد: با توجه ماموریتی که در این خصوص به سازمان همیاری واگذار شده است با تمام توان درجهت تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی و توسعه در این منطقه آماده ایم.

وی با اشاره به تجربه موفق سازمان همیاری در پروژه های اقتصادی حوزه گردشگری در این شهرستان به ویژه شرکت نمونه گردشگری چالیدره، افزود: برای توسعه اقتصادی در طرقبه و شاندیز باید با شناسایی دقیق پتانسیلهای موجود از ظرفیتهای باالقوه بومی منطقه به نحو مطلوبی استفاده کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی به توانمندیهای کشاورزی،تولیدی، صنعتی، تجاری و... منطقه اشاره کرد و ادامه داد: اقتصاد گردشگری یکی از اصلی ترین پتانسیل های منطقه طرقبه و شاندیز است که به عنوان معین اقتصادی به این ظرفیت خوب توجه ویژه تری خواهیم داشت.

وی به توانمندیهای سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به عنوان یک هلدینگ اقتصادی بزرگ در استان اشاره و عنوان کرد: سازمان همیاری توانمندیهای مطلوبی در حوزهای اقتصادی، بازرگانی، سرمایه گذاری، عمرانی، آموزشی، پژوهشی گردشگری و ... را در اختیار دارد که می توان از آن در جهت تحقق اهداف ترسیم شده به عنوان معین اقتصادی شهرستان بینالود و توسعه اقتصادی طرقبه و شاندیز بهره جست.

یزدان پناه با اشاره به لزوم استفاده از تجربیات دیگر شهرهای کشور در اجرای طرح توسعه اقتصادی، خاطرنشان کرد: امیداوریم با همکاری و حمایت نمایندگان مجلس، کارگزاران حکومت، سرمایه گذاران و کارآفرینان و همچنین ائمه جمعه به عنوان ناظران عالی، سازمان همیاری نیز به عنوان بخش از مثلت توسعه اقتصادی استان بتوان در جهت رسالتی که استانداری خراسان رضوی بر عهده آن قرار داده است، موفق عمل کند. /م.ا/1911/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا