مدیرعامل سازمان همیاری در نشست پایان سال با کارکنان مطرح کرد؛شفافیت، صداقت و سلامت عامل اصلی موفقیت سازمان در حمایت از شهرداریها

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ تعداد بازدید: ۱۳۵

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی اظهار کرد: شفافیت، صداقت و سلامت شعار اصلی و عامل موفقیتها و عملکرد مطلوب سازمان در کمک و حمایت از شهرداریها است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی اظهار کرد: شفافیت، صداقت و سلامت شعار اصلی و عامل موفقیتها و عملکرد مطلوب سازمان در کمک و حمایت از شهرداریها است.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه در نشستی صمیمی با کارکنان سازمان همیاری که در آستانه پایان سال 97 برگزار شد، گفت: در سالی که گذشت، دستاوردهای خوبی در حوزه های مختلف بدست آمد و این موفقیتها با تلاش تک تک کارکنان در بخش های مختلف محقق شده است.

وی با تقدیر از زحمات معاونتها، مدیران و کارکنان بخش های مختلف عنوان کرد: قطعا همه پرسنل در سطوح مختلف نظارتی، اجرایی، خدماتی و ... با زحمات و تلاش های خود در پیشبرد برنامه های سازمان موثر بودند و تا جایی که امکان داشت سعی کردیم، تلاش های همه مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به عملکرد سازمان در تحقق بودجه سال 97 بیش از پیش بینی های انجام شده، اشاره کرد، ادامه داد: معتقدیم که هریک از کارکنان در جایگاه خودشان در موفقیتها، درآمدزایی و عملکرد سازمان نقش تاثیرگذاری داشته اند.

وی به لزوم شفافیت، صداقت و سلامت در تمامی امور و فعالیتهای بخش های مختلف سازمان تاکید کرد و گفت: این عوامل به عنوان شعار اصلی ما در همه سطوح فعالیتی سازمان توسط مدیران و کارکنان بخش های مختلف مورد توجه جدی قرار داشت و تمامی خریدها و فعالیتهای اقتصادی که برای رفع نیاز شهرداریها باید صورت می گرفت در چهارچوب قانونی و با برگزاری مناقصه انجام شدند که این امر قطعا نقش مهمی در تحقق برنامه های ما در حمایت و پشتیبانی از شهرداریهای استان داشته است.

یزدان پناه تصریح کرد: معتقدیم فعالیتها و خدماتی که توسط سازمان همیاری به شهرداریها ارائه می شود باید در چهارچوب قوانین باشد چرا که کسب درآمد به هرقیمتی و خارج از عرف و قوانین به هیچ عنوان جز سیاستهای ما نیست و مطمئناً برکتی نیز نخواهد داشت.

 وی ادامه داد: هدف ما حفظ جایگاه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی به عنوان یک نهاد اقتصادی و بازرگانی قدرتمند و تاثیرگذار در استان است و امیدواریم با توجه همگانی به چارچوب های قانونی و تلاش همه کارکنان در رسیدن به اهداف و چشم اندازها بیش از پیش موفق باشیم و در این شرایط خاص اقتصادی کشور بتوانیم به عنوان خانواده بزرگ سازمان همیاری با همفکری و همدلی همه، منشاء خیر و خدمات ارزنده به شهرداریهای استان باشیم.

یزدان پناه خاطر نشان کرد: برنامه ما در سال آینده نیز تداوم و افزایش همین فعالیتها و تلاش ها در راستای رسالت سازمان در قبال شهرداریها، شهروندان شهرهای استان و زائران علی بن موسی الرضا(ع) است که قطعا با همت و کمک همه کارکنان در سازمان، شرکتها و موسسات تابعه این امر، روزافزون تر از گذشته تحقق خواهد یافت./م.ا/1933/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا