مدیرعامل سازمان همیاری خراسان رضوی با تبریک روز خبرنگارتاکید کرد؛ نقد منصفانه رسانه ها نیازی اساسی برای هدایت نهادهای کشور

۱۳۹۷/۵/۱۷ تعداد بازدید: ۱۹۰

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی فعالان رسانه ای در عرصه قلم و اندیشه تبریک گفت.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های  خراسان رضوی در پیامی 17 مرداد ماه روز خبرنگار را به تمامی فعالان رسانه ای در عرصه قلم و اندیشه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد یزدان پناه ضمن تبریک روز خبرنگار، عنوان کرد: اطلاع رسانی، نقد منصفانه و کنترل هوشمندانه از اصلی ترین نیازهای هر نهاد، ارگان و مجموعه فعال و تاثیرگذار است که به مدد نگاه هوشمندانه مدیران، دست اندکاران و خبرنگاران رسانه ها به خوبی در کشور ما در حال اجراست.

وی افزود: بدون تردید بخش عمده ای از اهداف و برنامه های نهادهای مختلف در جهت توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان با کمک این قشر تلاشگر و بی مدعا تحقق یافته است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی افزود: قطعا نقدهای سازنده اصحاب رسانه به عنوان نگهبان حقوق مردم و ناظران امین و موثر عملکرد مسوولان، بهترین کمک را به مدیران کشور در سازندگی و توسعه هرچه بیشتر این مرز و بوم خواهد کرد.

وی بیان کرد: ما نیز در سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، شرکت ها و موسسات تابعه به عنوان بخشی از خدمتگزاران راه سازندگی و پیشرفت استان و کشور، 17 مرداد ماه، روز حق گویی، حق جویی و پاسداشت قلم را به همه صاحبان اندیشه و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور به ویژه خبرنگاران و فعالان رسانه ای حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و ... تبریک می گوییم.

یزدان پناه خاطرنشان کرد: قطعا رسانه ها نیز همانند همیشه با پوشش صادقانه و مطلوب اخبار،برنامه ها و هدفهای سازمانی میتواند ما را پیشبرد چشم اندازهای مان در همیاری به شهرداریهای استان، توسعه و آبادانی هرچه بیشتر شهرها و رفاه شهروندان یاری کنند./م.ا/۱۷۹6/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا