مدیرجدید کشتارگاه صنعتی مشهد معرفی شد

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ تعداد بازدید: ۱۰۹۱

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان سازمان همیاری و مدیران شرکت و مووسسات وابسته به این نهاد، رییس جدید موسسه صنعتی گوشت مشهد معرفی شد.

 در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان سازمان همیاری و مدیران شرکت و مووسسات وابسته به این نهاد، رییس جدید موسسه صنعتی گوشت مشهد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، مراسم تودیع و معارفه مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد، صبح امروز 26 دیماه باحضور قربان میرزائی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی و جمعی از مدیران شرکتها و موسسات وابسته به این نهاد و مسوولان اداره دامپزشکی استان برگزار شد.

در این مراسم ضمن معرفی اسماعیل نورمحمدی به عنوان مدیرجدید و عضو هیئت امناء موسسه صنعتی گوشت مشهد از زحمات دکتر محسن انصاری که پیش از این مسوولیت این بخش تولیدی و خدماتی مهم در شهر مشهد را برعهده داشت تقدیر شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی دراین مراسم، گفت: تولید و تامین گوشت  به عنوان یکی از کالاهای مهم و اساسی شهروندان همواره مورد توجه ویژه سازمان قرار داشته است و خوشبختانه روند خوبی را با زحمات مدیران، کارکنان و نیروهای پر تلاش کشتارگاه صنعتی مشهد در بخش های اداری و خطوط ذبح و استحصال، شاهد هستیم.

وی با قدردانی از تلاش های مدیر پیشین این مجموعه صنعتی،عنوان کرد: فعالیتهای خوبی را در حوزه ارائه خدمات ذبح، استحصال، بسته بندی و توزیع گوشت سالم و بهداشتی با نظارت و کنترل نهاد های بهداشتی استان به شهروندان و زائران عزیز شهر مقدس مشهد در موسسه صنعتی گوشت مشهد شاهد بودیم.

میرزایی، با ابراز خرسندی از حضور نورمحمدی یکی از مدیران با تجربه استان در راس مدیریت این موسسه، اظهار داشت: امیدواریم به عنوان یک نهاد خدمتگزار، با تداوم و بهبود روند مطلوب خدمات رسانی در حوزه ذبح و استحصال دام و فعالیتهایی که در بخش تولید و توزیع گوشت و همچنین  تولید برخی فرآورده های گوشتی در موسسه صنعتی گوشت مشهد صورت میگیرد، شاهد رضایتمندی بیش از پیش همشهریمان باشیم.

رئیس جدید موسسه صنعتی گوشت مشهد نیز در این مراسم عنوان کرد: امیدوارم با تلاش تمامی کارکنان زحمتکش موسسه و حمایت همیشگی مدیران سازمان همیاری و  بهره گیری از دیدگاه های تعاملی و تبادل افکار با مدیران و مسوولان سازمان،در حوزه مدیریت این واحد مهم  تولیدی و خدماتی با  موثر عمل کنیم.

اسماعیل نور محمدی افزود: قطعا با استفاده از نظرات و پیشنهادات تمامی دست اندرکاران موسسه صنعتی گوشت مشهد و بخش های مختلف و توجه به خرد جمعی بنگریم میتوانیم  در جهت تداوم و تعالی اهداف موسسه گام بر داریم و در ارائه خدمات به مردم موفق باشیم.

گفتنی است در پایان این مراسم احکام مسئولیت جدید دکتر محسن انصاری به عنوان مشاورامورشرکت ها سازمان همیاری و مهدی جلائیان به عنوان معاونت جدید مالی اداری موسسه صنعتی گوشت مشهد به آنان اهدا شد./م.ا/1686/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا