عضو شورای اسلامی شهر مشهد؛ سازمان همیاری نقش سازنده ای در برگزاری نمایشگاه گل وگیاه داشت

۱۳۹۷/۲/۲۱ تعداد بازدید: ۳۰۶

عضو شورای اسلامی شهر مشهد بر توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خرسان رضوی و نقش سازنده آن در برگزاری مطلوب، منظم و منسجم نمایشگاه گل وگیاه امسال مشهد تاکید کرد.

 

عضو شورای اسلامی شهر مشهد بر توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خرسان رضوی و نقش سازنده آن در برگزاری مطلوب، منظم و منسجم نمایشگاه گل وگیاه امسال مشهد تاکید کرد.

به گزارش ستاد خبری همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدهادی مهدی نیا با حضور در هفدهمین نمایشگاه گل وگیاه  مشهد ،فضای نمایشگاه را بسیار عالی دانست و اظهار کرد: نمایشگاه احساس رضایت بخشی بین بازدیدکنندگان ایجاد کرده که این حال خوب شهروندان باعث آرامش خاطر ما در شورای شهر می شود.

وی افزود: انسان به طور طبیعی به فضای سبز متمایل است و این امر  احساس شادابی و سر زندگی را برای هر انسانی در بر دارد قطعا استقبال خوب شهروندان از نمایشگاه گل وگیاه نیز به خاطر دیدن این گل های متنوع و جذاب می باشد که روح  شان را آرام می کند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به المان های زیبای به نمایش گذاشته شده در ازغرفه های مناطق شهرداری مشهد، عنوان کرد: با توجه به نگاه ویژه شورا به نمایشگاه امسال، از تیم مدیریت شهری مشهد خواستیم که حضور متفاوتی نسبت به  سال های گذشته داشته باشند که این امر تا میزان زیادی تامین شده است.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز گل آرایی و آذین بندی شهر مشهد رضایت بخش بود تصریح کرد: یکی از اتفاقات مبارک در برگزاری نمایشگاه امسال حضور شرکت های خصوصی فعال در زمینه گل وگیاه از نقاط مختلف کشور در مشهد و نمایش آخرین دستاوردها در زمینه فضای سبز شهری بود که می تواند فضای رقابتی خوبی را بین پیمانکاران شهرداری برای عرضه خدمات بهتر در حوزه گل و گیاه، ایجاد کند.

مهدی نیا با اشاره به اینکه سازمان همیاری خراسان رضوی بازوی قدرتمندی برای شهرداری های استان به ویژه مشهد می باشد، خاطرنشان کرد: واگذاری اقدامات اجرایی و مدیریت برگزاری نمایشگاه امسال به سازمان همیاری استان اتقافات خوبی را رقم زد که حاصل آن اجرای منظم و منسجم تر اقدامات و برنامه های نمایشگاه نسبت به سال های قبل است.

وی در خصوص فرهنگ سازی باغ بام ها در نمایشگاه گل وگیاه گفت: با توجه به متریالی استفاده شده اکثر فضاهای شهری سنگی و سخت هستند که احداث پارکها و فضاهای سبز در بیشتر نقاط شهر، تلطیف کننده این فضا خواهد بود؛ لذا به دلیل کمبود فضای شهری برای احداث و ایجاد فضاهای سبز، باغ بام ها می توانند در افزایش سرانه فضای سبز مشهد بسیار کمک کند./م.ا/1752/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا