شهردار منطقه 9 مشهد در دیداربا مدیرعامل سازمان همیاری؛ برای همکاری با سازمان همیاری در حوزه های مختلف شهری آماده ایم

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ تعداد بازدید: ۳۶۲

مدیر منطقه 9 شهرداری مشهد با همراهی معاونان و مدیران شهرداری این منطقه با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

مدیر منطقه 9 شهرداری مشهد با همراهی معاونان و مدیران شهرداری این منطقه با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، ساسان نورین مقدم ظهر امروز 16 اسفند ماه در دیدار با احمد یزدان پناه مدیر عامل سازمان همیاری استان، اظهار کرد: ظرفیتهای مشترک خوبی در سازمان همیاری و شهرداریهای مناطق مختلف وجود دارد که می توان از آنها در جهت همکاریهای مختلف استفاده بهینه ای کرد.

وی با اشاره به توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در حوزه های مختلف، افزود: این آمادگی در شهرداریهای منطقه 9 مشهد وجود دارد تا زمینه های اقتصادی، عمرانی، بازرگانی و ... از توانمندیهای سازمان همیاری در قالب همکاریهای دوجانبه استفاده کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی نیز در این دیدار بر رویکرد تعاملی این سازمان با شهرداریهای مناطق مختلف مشهد تاکید کرد و افزود: تلاش داریم با افزایش ارتباطات در تمامی زمینه های ممکن در کنار مدیران شهرداریهای مناطق مختلف کلان شهر مشهد باشیم.

وی خاطر نشان کرد: قطعا همیاری و همراهی سازمان همیاری به عنوان یک نهاد توانمند و بزرگ اقتصادی با شهرداریها و کمک هرچه بیشتر به پیشبرد طرحها و برنامه های حوزه مدیریت شهری در مشهد مقدس، می تواند منشاء خیری در راستای خدمات رسانی هرچه مطلوبتر شهروندان این کلان شهر مذهبی و زائران گرانقدر علی بن موسی الرضا(ع) باشد./م.ا/1710/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا