شهردار شاندیز؛ سازمان همیاری شهرداری ها بازوی کمکی برای شهرداری های استان باشد

۱۳۹۷/۴/۲ تعداد بازدید: ۲۴۹

شهردار شاندیز گفت: با توجه به مشکلات کنونی شهرداری ها انتظار می رود سازمان همیاری شهرداری های استان بازوی کمکی این سازمان ها باشد.

شهردار شاندیز گفت: با توجه به مشکلات کنونی شهرداری ها انتظار می رود سازمان همیاری شهرداری های استان بازوی کمکی این سازمان ها باشد.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، بهرام نکاحی در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع گرمایشی و سرمایشی اظهار داشت: نمایشگاه صنعت ساختمان، مکان خوبی برای خرید های جزیی شهرداری ها به شمار می آید.

شهردار شاندیز با تاکید بر این که نمایشگاه های این چنینی مکان خوبی برای آشنایی تولیدکنندگان داخلی با دستگاه های دولتی است ادامه داد: خوشبختانه کالاهای موجود در نمایشگاه عمدتا داخلی هستند که نشان از توان بالای تولید استانی دارد.

وی با تصریح این موضوع که متاسفانه نمایشگاه امسال همانند سال های گذشته از رونق کافی برخوردار نیست، گفت: دلیل این امر رکود موجود در بازار ساختمان، ارز و نرخ کالا است که امیدواریم به زودی حل شود.

نکاحی خاطر نشان ساخت: فلسفه وجودی سازمان همیاری شهرداری ها کمک به شهرداری های استان است که خوشبختانه تا کنون اتقافات خوبی هم رقم خورده است که برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان مصداقی بر این مهم قلمداد می شود.

وی گفت: ما به عنوان شهرداری باید400 خدمت در شهر ارائه کنیم و نیاز داریم سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در خریدها و کاهش هزینه های ما موثر و بازوی کمکی ما باشد.

شهردار شاندیز تاکید کرد: با توجه به مشکلاتی که بر شهرداری ها حاکم است سازمان همیاری می تواند کمک حال شهرداری ها و بازوی کمک کننده آن ها باشد./م.ا/1782/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا