شهردار تربت حیدریه؛ سازمان همیاری باید از شهرداری ها پشتیانی کند

۱۳۹۷/۲/۲۰ تعداد بازدید: ۲۷۰

شهردار تربت حیدریه گفت: سازمان همیاری شهرداری ها می تواند با فروش اقلام با کیفیت و کم هزینه به شهرداری ها از آن ها پشتیبانی کند.

 

شهردار تربت حیدریه گفت: سازمان همیاری شهرداری ها می تواند با فروش اقلام با کیفیت و کم هزینه به شهرداری ها از آن ها پشتیبانی کند.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمد صادق مجتهدی در حاشیه بازدید از هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد، اظهار داشت: سیل جمعیت و استقبال از برگزاری نمایشگاه گل و گیاه نشان از کیفیت بالای برگزاری نمایشگاه می دهد و این اتفاق خوب با تفکر، تلاش، همت و پشتکار سازمان همیاری شهرداری محقق شد.

شهردار تربت حیدریه ضمن اشاره به گسترش فضای برگزاری نمایشگاه، ادامه داد: با توجه به وسعت بالا و شرایط مطلوب نمایشگاه، بنا داریم در سال آینده به صورت فعال در نمایشگاه گل و گیاه حضور داشته باشیم.

وی با بیان این که متاسفانه در سال های گذشته شهرستان تربت حیدریه گلخانه فعال نداشت، بیان کرد: خوشبختانه در نوروز 97 بیش از 70 درصد گل و گیاه های مورد نیاز حوزه شهری از تولیدات تامین شد که در نظر داریم با برنامه ریزی و تلاش مضاعف در تولید این محصول به مرز خودکفایی و حتی پوشش دیگر شهرداری های هم جوار برسیم.

وی گفت: با توجه به این که سازمان همیاری شهرداری ها در سطح وسیعی امور بازرگانی خود را برای تامین نیازمندیهای حوزه شهری انجام می دهد و با مراوده ای که با تولیدکنندگان اصلی دارد بهترین اقلام و کالاها را با کیفیت بالا و هزینه مقرون به صرفه تهیه می کند، می تواند پشتیبان خوبی برای شهرداری های استان باشد.

مجتهدی تصریح کرد: قطعا با جدیت و تلاش بیشتر سازمان همیاری شهرداری ها در جهت رایزنی با کارخانه جات و تولیدکنندگان و همچنین تعامل خوب شهرداریها با این سازمان برای تامین کلیه نیازهای حوزه شهری، سطح خدمات دهی این نهاد به سایر شهرداری ها افزایش  می باید و این امر منجر به کیفیت بالا و کاهش هزینه ها می شود.

شایان ذکر است، آخرین روز نمایشگاه گل و گیاه مشهد فردا جمعه 21 اردیبهشت ماه از ساعت 11 الی 23  پذیرای بازدیدکنندگان و شهروندان مشهدی خواهد بود./م.ا/1749/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا