سرپرست موسسه آموزش و تحقیقات و مشاوره شهردای های استان؛ به عنوان بال علمی سازمان همیاری برای ارتقاء مدیریت شهری تلاش می کنیم

۱۳۹۷/۷/۱۴ تعداد بازدید: ۴۲۰

سرپرست موسسه آموزش و تحقیقات و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی اظهار کرد: تلاش داریم به عنوان بال علمی سازمان همیاری به ارتقاء سطح دانش مدیریت شهری کمک کنیم.

 

سرپرست موسسه آموزش و تحقیقات و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی اظهار کرد: تلاش داریم به عنوان بال علمی سازمان همیاری به ارتقاء سطح دانش مدیریت شهری کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سارا شهرکی در حاشیه حضورش در نهمین نمایشگاه توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی اظهار کرد: موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداری خراسان رضوی، به طور همزمان در چند حوزه فعالیت میکند که  در کنار همگامی با مرکز علمی کاربردی از برهم افزایی علمی و مهارتی بسیار مناسبی برخوردار است.

وی افزود: این مرکز علمی کاربردی در حال حاضر با برخورداری از ۱۵ رشته گرایش مرتبط با شهرداری ها، بالغ بر هزار دانشجو در شش گروه عمران، معماری، حمل و نقل شهری، حقوق، نقشه برداری و امور دهیاریها در آن مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: ما در نظر داریم با دانشگاه ها و مراکز علمی دنیا ارتباط برقرار کنیم و از این‌ طریق ضمن حرکت پایاپای با مراکز بین المللی، سطح کیفی فعالیت هایمان ارتقا یابد.

سرپرست موسسه آموزش و تحقیقات و مشاوره شهرداری های خراسان رضوی با اشاره به برگزاری۹۰  درصد دوره های آموزشی حوزه شهری در این موسسه، ادامه داد: علاوه بر پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی، دوره های آزاد کوتاه مدت نیز در موسسه در حال برگزاری است که بخش قابل توجهی از آن را دوره های ضمن خدمت شهرداری های خراسان و مشهد تشکیل می دهد؛

وی افزود: موسسه آموزش شهرداری های استان با استفاده از فضای مناسب آموزشی و اساتید مجرب نقش بسزایی در افزایش مهارت کارکنان زیر مجموعه شهرداری ها ایفا می کند.

شهرکی تصریح کرد: استراتژی ما برای توسعه موسسه حرکت به سمت برگزاری دوره های آزاد در زمینه های گسترده تری است. که بخشی از آن از جمله دوره های مهمانداری با همکاری هواپیمایی جمهوری اسلامی و دوره های کنترل پروژه و... در حال انجام است و در مورد بخش دیگر آن مذاکرات و صحبت های اولیه با ارگان های مختلف انجام شده است.

وی افزود: علاوه بر این، در بخش پژوهش و مشاوره موسسه، پژوهش های مختلف از جمله ممیزی املاک برخی از شهرهای استان، تهیه بسته های سرمایه گذاری، برگزاری همایشها و سمینارهای علمی نیز در حال انجام است.

سرپرست موسسه اموزش و تحقیقات و مشاوره شهرداری خراسان رضوی در خصوص همکاری سازمان همیاری با موسسه تحقیقات و آموزش یاداور شد: سازمان همیاری زیر مجموعه های مختلفی دارد و می توان اذعان کرد بال علمی سازمان همیاری، موسسه آموزش است و وظیفه ارتقا توان علمی و مهارتی زیر مجموعه های سازمان  و شهرداریهای استان رابرعهده دارد.

وی در پایان در رابطه با نهمین نمایشگاه خدمات شهری گفت: در واقع از مهمترین دستاوردهای نمایشگاه، فراهم شدن فضایی جهت آشنا شدن دست اندرکاران و پیمانکاران حوزه حمل و نقل شهری برای ارتقا این بخش است که در آینده راهگشای مشکلات و معضلات این حوزه خواهد بود./م.ر/1836/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا