رئیس شورای اسلامی شهر مشهد؛ سازمان همیاری نقش تاثیرگذاری درحوزه شهری دارد

۱۳۹۷/۷/۱۵ تعداد بازدید: ۲۵۹

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سازمان همیاری به عنوان مجموعه تاثیرگذار در حوزه حمل و نقل و خدمات شهری نقش به سزایی را ایفا می کند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: سازمان همیاری به عنوان مجموعه تاثیرگذار در حوزه حمل و نقل و خدمات شهری نقش به سزایی را ایفا می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدرضا حیدری در روز پایانی نهمین نمایشگاه توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، ضمن تشکر از دست اندرکاران و برگزار کنندگان این نمایشگاه، اظهار کرد: ارزیابی از این نمایشگاه باید متناسب با زمان  برگزاری و شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد کشور صورت گیرد.

وی افزود: در شرایط موجود اقتصادی کشور همین که این نمایشگاه برگزار می شود و شرکت های متولی و مرتبط با حوزه شهری در آن حضور می یابند، اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر صورت گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد افزود: ضروری است که از تجربیات، ظرفیت ها و فرصت های ایجاد شده در این نمایشگاه برای ارتقای سطح کیفی و کمی این رودیداد در سال بعد استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: سازمان همیاری شهرداریهای استان به عنوان مجموعه ای تاثیرگذار در حوزه خدمات شهری نقش به سزایی در فضای شهرداری های استان ایفا می کند و به لحاظ کمی و کیفی نقش برجسته ای دارد.

حیدری ادامه داد: نوع میزبانی، از شوراها و شهرداری های سراسر کشور نشان دهنده این است که سازمان همیاری خراسان رضوی عزم جدی برای تاثیر گذاری در بخش های مختلف  دارد و سعی می کند نقش به سزایی در مباحث اقتصادی حوزه خدمات و محیط زیست شهری و همچنین حمل و نقل و ترافیک شهری  داشته باشد که در مجموع عملکرد  این نهاد را در برگزاری چنین نمایشگاهی رضایت بخش ارزیابی می کنم./م.ا/1839/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا