رئیس شورای اسلامی شهر شیرازتاکید کرد؛ سازمان همیاری به عنوان منبع درآمد برای شهرداری ها عمل کند

۱۳۹۷/۷/۱۴ تعداد بازدید: ۲۵۵

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: سازمان های همیاری کشور باید به عنوان کمکی در جهت ایجاد منابع درآمد پایدار برای شهرداری ها عمل کند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: سازمان های همیاری کشور باید به عنوان کمکی در جهت ایجاد منابع درآمد پایدار برای شهرداری ها عمل کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، سید احمد رضا دستغیب در حاشیه حضورش در نهمین نمایشگاه توانمندیهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با ارزیابی این نمایشگاه، اظهار کرد: در نمایشگاه امسال از لحاظ کمی تعداد شرکت کنندگان کمتری را شاهد هستیم اما از لحاظ کیفی نمره قبولی را به خود اختصاص می دهد زیرا نمونه های جدیدی از ابزار آلات، ماشین ها و... و خدمات و محصولاتی که حتی شاید در کشور کمتر دیده می شود، در این نمایشگاه در معرض دید عموم و سایر تولید کنندگان این عرصه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با بومی‌سازی و تولید داخلی به رونق اقتصادی کشور کمک می شود، افزود: امکان توسعه و ارایه خدمات به شهرها برای کارهای جدیدی که شهرداری ها عرضه می کنند، نکته قابل توجه دیگری بود که در این نمایشگاه شاهد بودیم، همچنین استفاده از کالای ایرانی که مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر آن دارند در غرفه های این نمایشگاه بارز بود.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد: در شرایط فعلی که اقتصاد راکد و درآمدهای شهرداری ها متغیر است و نمی توانند درآمد خوبی را بابت ساخت و ساز داشته باشند، سازمان همیاری باید به عنوان کمکی در جهت ایجاد منابع درآمدی ثابت برای شهرداری ها عمل کند و در فعالیت هایش ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری ها مدنظر داشته باشد.

وی ادامه داد: باید توجه کنیم در شرایط اقتصادی فعلی، سازمان های همیاریکشور، کیفیت کالاها را فدای کمیت نکنند چرا که مردم لایق بهترین کیفیت هستند و با مدیریت هزینه و درآمد می توان هزینه ها را کاهش داد و کیفیت را مطلوب نگه داشت./م.ر/1834/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا