دیدار مدیرعامل سازمان همیاری خراسان رضوی با مسئولان شهری چاپشلو

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ تعداد بازدید: ۳۸۵

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چاپشلو با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.


 

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر چاپشلو با مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، اصغر ولی خانی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر چاپشلو با حضور در سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با احمد یزدان پناه مدیرعامل این سازمان دیدار کردند.

شهردار چاپشلو در این جلسه ضمن معرفی ظرفیتهای مختلف اقتصادی، سرمایه گذاری، گردشگری و ... موجود در این شهر، به بیان انتظارات شهرداریهای کوچک از سازمان همیاری و ارائه راهکار و نظرات برای بهبود تعاملات دوجانبه با این نهاد پرداخت.

وی همچنین با اشاره به توان بالای سازمان همیاری در کمک به اجرای مطلوب طرح ها و پروژه های مختلف حوزه مدیریت شهری و همراهی با شهرداریها، بر لزوم همکاری مشترک و توسعه هرچه بیشتر تعاملات تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های  خراسان رضوی نیز ضمن تقدیر از حضور تبریک شهردار و اعضای شورای شهر چاپشلو، عنوان کرد: تلاش داریم با افزایش تعاملات و شناسایی هرچه بیشتر پتانسیل های موجود در تمامی شهر ها ی استان از ظرفیتهای علمی بومی هر شهر در جهت همکاری های مشترک با شهرداریها استفاده کنیم.

یزدان پناه ادامه داد: شهر ها و روستاهای استان از جوانان متخصص و تحصیلکرده ای برخوردار است که می توانند در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سرمایه گذاری، گردشگری و ... به مدد سازندگی و توسعه شهری بیایند.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای تشکیل کارگروه نخبگان و دانشگاهیان، عنوان کرد: با توجه به پتانسل های موجود در سازمان همیاری این آمادگی وجود دارد، تا از ظرفیت نخبگان دانشگاهی و طرح های علمی تخصصی آنان در جهت کمک و همکاری با شهرداریها استفاده کنیم./م.ا/1711/

 

 

مشاهده عکس ها بر روی گزارش تصویری کلیک کنید

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا