در دیدار مدیرعامل سازمان همیاری با شهردار مزداوند مطرح شد؛ آمادگی سازمان همیاری برای مشارکت در طرح های گردشگری مزداوند

۱۳۹۷/۴/۷ تعداد بازدید: ۲۸۱

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، از آمادگی برای مشارکت در حوزه گردشگری با شهرداری مزداوند به منظور توسعه و استفاده بهینه ز ظرفیتهای این شهر خبر داد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، از آمادگی برای مشارکت در حوزه گردشگری با شهرداری مزداوند به منظور توسعه و استفاده بهینه ز ظرفیتهای این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، احمدیزدان پناه روز گذشته با محمدگلمحمدی شهردار مزداوند دیدار و در خصوص نحوه تعاملات دو جانبه گفتگو کرد.

وی در این جلسه با اشاره به ظرفیتهایی چون وجود غار زیبای مزداوند، آب و هوا و طبیعیت کوهستانی این شهر، عنوان کرد: سازمان همیاری با توجه توانمندیهای تخصصی خوبی که در حوزه گردشگری دارد می تواند در قالب طرح های مشارکتی به شهرداری مزداوند در جهت توسعه و استفاده بهینه از ظرفیتهای این بخش کمک کند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به لزوم ایجاد یک شرکت گردشگری مشترک با شهرداری مزداوند به منظور پیشبرد برنامه ها و طرح های این حوزه، بیان کرد: پیشتر نیز همکاری های مشترک خوبی با شهرداری طرقبه در طرح منطقه نمونه گردشگری چالیدره داشته ایم که می توان از آن به عنوان یک تجربه موفق در جهت برنامه ریزی های آتی در مزداوند ایده گرفت.

وی با تاکید بر آمادگی سازمان همیاری در جهت تامین کلیه نیازهای تجهیزاتی، آموزشی، سرمایه گذاری و ... شهرداریهای استان، خاطر نشان کرد: این سازمان بزرگ اقتصادی به عنوان یک نهاد عمومی غیردولتی، همواره تلاش میکند همیار شهرداریها در طرح ها و برنامه های توسعه ای باشد و به ایجاد درآمدهای پایدار و افزایش توان مالی و مدیریتی حوزه شهری کمک کند./م.ا/1783/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا