در دیدار مدیرعامل با مدیران شرکتها و موسسات تابعه مطرح شد؛ تلاش همه واحدهای تابعه سازمان همیاری برای تحقق برنامه های حمایتی سال 98 از شهرداریها

۱۳۹۸/۱/۱۹ تعداد بازدید: ۱۱۶

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در جلسه آغاز سال با مدیران عامل و مسئولان قسمتهای مختلف شرکتها و موسسات تابعه بر لزوم تلاش همگانی در جهت تحقق برنامه ها و چشم انداز های این نهاد در سال جدید تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در جلسه آغاز سال با مدیران عامل و مسئولان قسمتهای مختلف شرکتها و موسسات تابعه بر لزوم تلاش همگانی در جهت تحقق برنامه ها و چشم انداز های این نهاد در سال جدید تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، احمدیزدان پناه در نشستی صمیمی با معاونان سازمان همیاری، مدیران عامل و مسئولان بخش های مختلف شرکتها و موسسات تابعه ضمن تبریک سال جدید و ابراز تاسف و همدردی با هموطنان سیل زده کشور، عنوان کرد: امیدواریم باردیگر با همت همه کارکنان سازمان و واحدهای وابسته، همگام با تمام مردم نوع دوست کشور، بتوانیم به سهم خود در جهت کمک به هم وطنان سیل زده کشور موثر باشیم.

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در سال گذشته توسط تمامی کارکنان سازمان و شرکتها و موسسات تابعه، افزود: خوشبختانه علی رغم وجود دشواریهای بسیار در حوزه اقتصادی کشور با تلاش همگانی همه دست اندرکاران سازمان و واحدهای تابعه، دستاوردهای خوبی در سال 97 بدست آمد.

وی با اشاره به تحقق برنامه های سازمان همیاری بیش از بودجه پیش بینی شده در سال گذشته، ادامه داد: همچنین بر اساس رسالت و جایگاهی که برای سازمان به عنوان همیار و پشتیبان حوزه مدیریت شهری استان تعیین شده است، کمکها و حمایتهای بسیاری از شهرداریهای استان به عمل آمد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با تاکید بر لزوم تلاش درجهت کمک به ارتقاء مدیریت شهری استان در سال جاری، افزود: تیم ستادی سازمان و شرکتها و موسسات تابعه از توان اجرایی خوبی در حوزه های بازرگانی، عمرانی، آموزشی، پژوهشی، تولیدی، گردشگری و ... برخوردار هستند که باید با حداکثر استفاده از این ظرفیتها، ضمن همکاری و مشارکت در پیشبرد برنامه های مدیران شهری، پشتیبانی از شهرداریها و خدمات رسانی به دیگر کارفرمایان سازمان، بهبود بخشیده شود.

وی توجه به نیروی انسانی را مهمترین مولفه در موفقیتهای سازمان همیاری شهرداریهای استان عنوان کرد و گفت: بهبود معیشت و ایجاد انگیزه در کارکنان زحمتکش بخش های مختلف باید در راس توجه هر یک از مدیران شرکت ها و موسسات زیر مجموعه قرار گیرد و از هم اکنون با برنامه ریزی و اعمال کنترل در درآمدها و هزینه ها برای تمام سال مالی پیش رو برنامه ریزی کنیم./م.ا/۱۹۳9/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا