در دیدار مدیرعامل با شهردار و اعضای شورای شهر رشتخوار مطرح شد؛ سازمان همیاری حامی شهرهای کوچک خراسان رضوی است

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ تعداد بازدید: ۳۷۲

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی اظهار کرد: برنامه ریزی اصلی سازمان همیاری توانمندسازی و حمایت از شهرداریهای استان به ویژه شهرهای کوچک و کم برخوردار است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی اظهار کرد: برنامه ریزی اصلی سازمان همیاری توانمندسازی و حمایت از شهرداریهای استان به ویژه شهرهای کوچک و کم برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، احمدیزدان پناه ظهر امروز در دیدار با علی احمدپور سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر رشتخوار گفت: برنامه ریزی اصلی سازمان همیاری به عنوان بازو و پشتیبان مدیریت شهری در استان، حمایت از تمامی شهرداریها با الویت شهرهای کم برخوردار است.

وی با تاکید بر تلاش سازمان همیاری بر توانمندسازی شهرداریهای استان، افزود:  ظرفیتها و توانمندیهای زیادی برای همکاری، مشارکت، حمایت و کمک به شهرداریهای در سازمان همیاری وجود دارد که می توان با برنامه ریزی و تعامل هرچه بهتر از آن در جهت توانمند سازی شهرداریهای مختلف به ویژه شهرهای کوچک به خوبی استفاده کرد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی به برنامه ریزی برای تامین نیازهای شهرداریها در بخش بازرگانی اشاره کرد و ادامه داد: واحد هماهنگی امور شهرداریهای استان در معاونت بازرگانی سازمان، تامین نیازهای شهرداریها به تجهیزات، ماشین آلات و کالاهای مورد استفاده در امور مدیریت شهرها را با بهترین کیفیت، سرعت و قیمت ممکن برعهده دارد.

وی اضافه کرد: در حوزه مشارکت های اقتصادی نیز با توانی که در سازمان همیاری وجود دارد، این آمادگی را داریم تا با شناسایی، برنامه ریزی و تدوین طرح های سرمایه گذاری سودآور و توجیه پذیر با تمامی شهرداریها وارد همکاری شویم.

یزدان پناه گفت: شهرداریهای کوچک باید با حرکت به سوی تقویت و استفاده از ظرفیتهای اقتصادی بومی موجود در شهر خود، در جهت ایجاد درآمدهای پایدار برای کمک به مدیریت شهرها گام بردارند؛ ما نیز در سازمان همیاری از طرح های مشارکتی که به توانمندسازی شهرداری های کمک می کند، استقبال خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا مدیران شهری به ویژه شوراهای اسلامی به عنوان نهادهای تصمیم ساز می توانند، از توان سازمان همیاری به عنوان نهادی خدمات رسان و پشتبان در حوزه شهری در برنامه یزیها و مصوبات خود، توجه داشته باشند./م.ا/1879/

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا