در ادامه سفرهای دوره ای به شهرستانهای خراسان رضوی انجام شد؛ بازدید کارشناسان سازمان همیاری از ظرفیتهای شهرداریهای ریوش و کاشمر

۱۳۹۶/۸/۱۵ تعداد بازدید: ۳۱۰

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای استان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در سفر به شهرهای ریوش و کاشمر بر بهبود نگاه تعاملی این سازمان در جهت کمک هرچه مطلوبتر به رفع نیازهای مختلف شهرداریهای استان تاکید کرد.

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای استان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در سفر به شهرهای ریوش و کاشمر بر بهبود نگاه تعاملی این سازمان در جهت کمک هرچه مطلوبتر به رفع نیازهای مختلف شهرداریهای استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، مسعود شکرریز که روزگذشته در ادامه سفرهای دوره ای به شهرستانها، به همراه تعدادی از کارشناسان حوزه معاونت بازرگانی سازمان به شهرهای ریوش و کاشمر سفر کرده بود عنوان کرد: در این سفرها تلاش می شود، علاوه بر برقراری تعامل هرچه بهتر با دست اندرکاران شهردارهای های استان با ظرفیتها و نیازهای این نهادها بیشتر آشنا شویم.

وی افزود: بر این اساس دیدارها و جلسات کارشناسانه خوبی با رضا کاردانی و جعفر سلیمانی شهرداران ریوش و کاشمر با حضور دیگر مدیران حوزه های مختلف این شهرداری ها انجام دادیم که قطعا این تعاملات زمینه های لازم برای آگاهی بهتر از مشکلات و دغدغه های مسئولان حوزه مدیریت شهری در شهرهای بزرگ و کوچک استان را فراهم خواهد کرد.

مدیرهماهنگی امور شهرداریهای استان سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: در این جلسات و بازدیدها تلاش داریم، توانمندیهای جدید همیارانه سازمان را در حوزه های مختلف را به شهرداریها معرفی کنیم تا بهتر بتوانیم در جهت ارائه خدمات و تامین نیازمندیهای این نهاد ها گام برداریم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به دغدغه اکثر شهرداریها در حوزه تامین و نگهداری ماشین آلات سبک و سنگین حوزه شهری ، بازدیدهایی نیز در حاشیه این سفر ها از سوی متخصصان واحد ماشین آلات سازمان همیاری از وسائط مختلف موجود در شهرداری ها به عمل آمد و مشاوره های لازم داده شد.

شکرریز عنوان کرد: در همین راستا، با انجام بررسی ها تخصصی و رایزنی ها مختلف، شرایط برای تسهیل تامین نیازمندیهای خاص و پر مصرف بخش ماشین آلات شهرداریها اعم از روغن، لاستیک، روانکارهای مختلف و سیستم های الکترونیکی و جامع مدیریت ماشین آلات مانند CMMS توسط سازمان همیاری فراهم شده که در خصوص آن نیز توضیحات جامعی به مسئولان این حوزه در شهرهای رویش و کاشمر داده شد./م.ا/1646/ 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا